Асеновградска група

ivofox

Редовен Потребител
Днес бех на бонсови поляни(в София) с изклуюение на дъжда си искарах един страхотен ден с колеги :rambo:Проведе се само първия кръг от състезанието при започването на втори кръг заваля здраво и се наложи да се прекрати :sorry:Много красиво место има и поляни има и гора,мишените беха разположени и на поляната и вътре в гората беше чудесно :rambo: :bravo: :cheers:
Взех ,че станах и втори в класирането ^-^
 

Attachments

  • rggh.jpg
    rggh.jpg
    177.4 KB · Прегледи: 205
  • dff.jpg
    dff.jpg
    146.4 KB · Прегледи: 86
  • Photo-1005.jpg
    Photo-1005.jpg
    165.6 KB · Прегледи: 89
  • v 4t.jpg
    v 4t.jpg
    167.6 KB · Прегледи: 229
  • v ger.jpg
    v ger.jpg
    185.2 KB · Прегледи: 100
  • Photo-1005.jpg
    Photo-1005.jpg
    165.6 KB · Прегледи: 84
  • normal_DSC_0479.jpg
    normal_DSC_0479.jpg
    27.9 KB · Прегледи: 99
  • normal_misheni.jpg
    normal_misheni.jpg
    26.7 KB · Прегледи: 89
  • normal_DSC_0494.jpg
    normal_DSC_0494.jpg
    33.2 KB · Прегледи: 78
  • rg e.jpg
    rg e.jpg
    164.2 KB · Прегледи: 108

ivofox

Редовен Потребител
Днес постреляхме малко,а КИД ми направи спусъка сега имам супер спусък(спусък мечта) ^-^ ^-^ ^-^Пушката ми стана не по лоша от скъпите пушки FX.
А КИД ако знаете как си е направил спусъка на Хатсана направо все едно е спортна пушка. :bravo: :bravo: :bravo: :cheers:
 

Attachments

  • yyt.jpg
    yyt.jpg
    315 KB · Прегледи: 139
  • koko.jpg
    koko.jpg
    676.1 KB · Прегледи: 123
  • pipi.jpg
    pipi.jpg
    249.8 KB · Прегледи: 128
  • DSC00026.jpg
    DSC00026.jpg
    1.2 MB · Прегледи: 99
  • DSC00025.jpg
    DSC00025.jpg
    1.2 MB · Прегледи: 90
  • goro.jpg
    goro.jpg
    725.2 KB · Прегледи: 144

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Сега като го натопи, колегата кид да издаде как е направил спусъка на асаня, че да си тунинговам и моя. Пък като се видим на сбирка :cheers: от мене.... ;)
 
A

Anonymous

Гост
Утре /сряда/ към 20.00 в "Лаком дол" на 15 бл. в "Тракия" сбирка на групата.Ще постреляме по кюфтенца и пържоли и ще смазваме с нещо течно пушкалата. ;) ;) Нежните половинки е желателно да се включат към срещата.За да може да отчетът трудностите на хобито ни. :lol:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
mmst написа:
Утре /сряда/ към 20.00 в "Лаком дол" на 15 бл. в "Тракия" сбирка на групата.Ще постреляме по кюфтенца и пържоли и ще смазваме с нещо течно пушкалата. ;) ;) Нежните половинки е желателно да се включат към срещата.За да може да отчетът трудностите на хобито ни. :lol:

:mad: :mad: :mad: Пак съм на работа.... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 

belyatamax1

Потребител
колегите бях си ремонтирам бама,за да изпробвам калибрите 4,5 и 5,5........с 4,5 не постигнах кой знае какво но промените по цевта на 5,5....
http://www.youtube.com/watch?v=Q09qGdyEPSs
за сега съм доволен пък и нямах време да пробвам на по-малки цели.Следва продължение....
"KID" разбрах за смените в цеха,дано ти остава повечко време да се видим :goodbye:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
belyatamax1 написа:
"KID" разбрах за смените в цеха,дано ти остава повечко време да се видим :goodbye:

До събота съм 2-ра смяна в неделя почивам , значи или в събота сътринта или в неделя по някое време.... :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
Днес пострелях малко разграфих и новото колело което купих вчера.Постигнати резолтати от ФТ поза :rambo:При силен вятър на различна дистанция от 8-моя до 30-тия метър. ^-^ :cheers:
 

Attachments

  • .jpg
    .jpg
    141.2 KB · Прегледи: 98
  • 1.jpg
    1.jpg
    169.2 KB · Прегледи: 180

kid

Редовен Потребител
ФТКС
"Братчет" имаш пропуски... /втората снимка/ ;) на 16-ти, 17-ти и 19-ти метър ... :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
Днес постреляхме с Дениз,а аз цял ден прекарах на поляната,прострелки , накрая останових наи -добрата прострелка ми е на 35м. а първата (0) ми идва на 18-тия метър.
Колеги кога ще постреляме заедно в събота или неделя аз съм на линия :rambo: ^-^ :cheers:
 

Attachments

  • IMG_0136.JPG
    IMG_0136.JPG
    195.5 KB · Прегледи: 126
  • IMG_0137.JPG
    IMG_0137.JPG
    279.2 KB · Прегледи: 108
  • IMG_0151.JPG
    IMG_0151.JPG
    263.2 KB · Прегледи: 112

ivofox

Редовен Потребител

Attachments

  • снимка.jpg
    снимка.jpg
    220.4 KB · Прегледи: 114
  • снимка5.jpg
    снимка5.jpg
    224.3 KB · Прегледи: 102
  • снимка4.jpg
    снимка4.jpg
    266.4 KB · Прегледи: 115
  • снимка1.jpg
    снимка1.jpg
    244.3 KB · Прегледи: 118
  • снимка3.jpg
    снимка3.jpg
    979.3 KB · Прегледи: 99
  • снимка2.jpg
    снимка2.jpg
    844.2 KB · Прегледи: 106

belyatamax1

Потребител
Привет на всички.Днес още щом станах отидох на поляната да пострелям.Като пристигнах нямаше много вятър и реших да пострелям на 200 м.Намерих по какво да стрелям ,но щом отидох да ги поставя разбрах че на хълма дота си духа.Тези 200м разстояние на 100'ния нама вятър но на 200 доста духа или обратното ,един мноооого гаден и лош вятър.Няма да пилея за сега повече сачми, като се случи по подходящо време тогава пак.Оптиката с която стрелях ,просто не достига,целих се по крайчето на кръстчето но то там така размазва образа :wall: Интересното е ,че попадениятя бяха много близки ,дори и при този вятър :yes:.....както и да е па живьом у видим.....
утре сигурно ще спя след нощна смяна ,но ми се искаше да дойда да постреляме......като се събудя ще видим :goodbye:
 

ivofox

Редовен Потребител
Днес постреляхме и си искарахме чудесно :rambo:
 

Attachments

  • snimka 12.jpg
    snimka 12.jpg
    157.6 KB · Прегледи: 104
  • snimka 11.jpg
    snimka 11.jpg
    168.2 KB · Прегледи: 198
  • snimka 10.jpg
    snimka 10.jpg
    200.9 KB · Прегледи: 109

ivofox

Редовен Потребител
Пичове ще има на 9-10 състезание в Враца всички групи се готват за там !!! Има ли кандидати в нашата група да идем на състезанието????? :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
Днес пострелях малко,но пак заваля :'( най-после си е напрвавих пушката както аз искам :rambo: :cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
ivofox написа:
Днес пострелях малко,но пак заваля :'(

Да бе баси скапаното време... точно се прибрах и се бях наточил за :rambo: и... заваля. Трябва да измислим нещо на закрито!!!
 
Нагоре