ІХ-та Национална Среща на любителите на В.О. Есен'2010

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И ние се прибрахме по живо, по здраво. Традиционните макар и банални БЛАГОДАРНОСТИ към организаторите, които си развалят рахата и времето с останалите, за да ни е удобно на нас и всичко да е на готово! :yes: :cheers: През целия път назад само си говорехме колко бързо е отлетяло времето сред приятели, и как не ни се прибира. Вече мислим за следващата среща. Както винаги беше суперприятно да сме с всички Вас! :cheers:
 

petkof

Редовен Потребител
На мен много ми хареса трасето! :yes:
Имахме голям късмет и с времето.Благодаря на организаторите! :rose:
 

BADBOY

Новодошъл
БЛАГОДАРНОСТИ И ОТ МЕН НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ. ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СЛЕДВАЩАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА ДА СЕ ПРОВЕЖДА ПОНЕ ПО ЕДНА СЕДМИЦА. ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ.
 

rashko

Редовен Потребител
На мен също ми хареса трасето организацията и хората с които за поредна година си разменяме сладки приказки за любимото ни хоби ;)

До година живи и здрави с повече опит и хъс пак ще се срешнем ;) :cheers: :bravo: :bravo: :bravo:
 

dinkata

Редовен Потребител
И аз след близо ... над 450км може би ....сядам на компютъра...
Наистина улучихме на добро време...
Благодарности на организационния екип с ръководител братушка , които направиха тази среща толкова вълнуваща ! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
И... искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ ! на Янко за предотстъпените... пушкка, дюшек,чашки....и......т.н. :cheers: :cheers: :cheers:

Всичко беше наистина повече от прекрасно и аз като Макс не можах да усетя как толко бързо минаха тея 2 дена.




П.П. Също искам да благодаря и на Мечо Гризли за апарата и телефона ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :cheers: :cheers: :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
Трасето за мене беше перфекно,немога да сравнявам с другите трасета,защото присъствах за прав пат на такова интересно мероприятие.
Благодаря на организаторите за положиния труд и усилие.Улучихме и на хубаво време.На мене лично много ми хареса. :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
ivofox написа:
Трасето за мене беше перфекно,немога да сравнявам с другите трасета,защото присъствах за прав пат на такова интересно мероприятие.
Благодаря на организаторите за положиния труд и усилие.Улучихме и на хубаво време.На мене лично много ми хареса. :cheers:

Пробва и Хамерлито. Убеди се, че и с него можеш да стреляш добре. Замисли се за клас 16 Дж :cheers:
 

bor1968

Потребител
MAD MAX написа:
През целия път назад само си говорехме колко бързо е отлетяло времето сред приятели, и как не ни се прибира. Вече мислим за следващата среща. Както винаги беше суперприятно да сме с всички Вас! :cheers:
Колко е хубаво когато чувствата са взаимни, Благодарности на всички, които ни уважиха с присъствието си :cheers:.


dinkata написа:
И... искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ ! на Янко за предотстъпените... пушкка, дюшек,чашки....и......т.н. :cheers: :cheers: :cheers:

Динка, ти напълно заслужено си извоюва призово място. Днес направо разби мишените и показа, че и с пружинка може да се натрупа добър точков актив и то с някаква китайка.
Друг е и въпроса, че ме би с моята пушка :crazy: :bravo:
:cheers:

ПП. Не всичко бе идеално както по-трасето така и в хижата, но явно показваме едно израстване и най-вече в отношенията помежду си.
Трасето бе голямо, а времето за редене малко. В района наистина няма местна група която да го подготви и затова благодаря на всички колеги, които помогнаха в реденето и разтурването.
 

dinkata

Редовен Потребител
bor1968 написа:
... и то с някаква китайка.

Абе тя не е "някаква китайка", защото тая китайка много пъти е слагала в задния си джоб други НЕ китайки, така че тя почти сама си стреля, аз само я насочвам за ориентир ;) ;) ;) :bravo:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ееее Динка да не си станал първи БРАВО :cheers: ще изчакам класирането не казвайте ако не искате ;) Аз освен да ви завиждам на всички друго не ми остава, а толкова се каних да дойда на тази среща още от как я обявиха :'( :'( :'( поне утеха ми остава, че ще има още много срещи който се надявам да не пропускам :rambo: :cheers:

някаква китайка
;) ;) ;)

Друг е и въпроса, че ме би с моята пушка Луд съм ! Бравоо!
той Динката си е така с чужди пушки е много добър, ама с неговите нещо не му върви..... талант ;) :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Благодарим на организаторите за интересното трасе и цялостната подготовка на състезанието . :bravo:
Забавлявахме се , разтоварихме се и ... чакаме следващата среща :)
Честито на победителите ! :cheers:
Снимките ще кача утре ...

П.С. Благодарим и на Боби за слънчевото време ;)
 

cdman

Администратор
Благодарности на организаторите :cheers: за приятната обстановка и интересното състезание. Постреляхме, видяхме се с приятели и тоя път времето беше с нас - благодарности и на DJ Boby за което! С нетърпение ще чакаме следващата среща :) , а до тогава ето малко снимки и от мен.

П.П. На връщане успяхме дори да разгледаме и пещерата Леденика и мога да кажа че беше доста интересно , който не е бил там задължително трябва да я посети.

http://gallery.airguns.bg/thumbnails.php?album=21


vratza_obshta_950.jpg
 

братушка

Редовен Потребител
Пневматичен пистолет:
milen.m - 277
Dejmos - 222
Dinkata - 215
luis vu - 206
KILLER - 171
mira.bis - 166
Bobi - 8

ФТ - Нощен:
fatalen - 29
luft9waffe - 28
IVOFOX - 27
Akraba1 - 26
mira.bis - 25
CaMyPau - 25
CDMAN - 24
братушка - 23
milen.m - 23
RASHKO - 22
shooter - 22
XMAN - 22
pavloff - 21
KILLER - 20
Злати - 19
valens1968 - 19
bor1968 - 18
Александра - 12
pepi - 8
DJBobi - 6

ФТ - ППП:
luft9waffe - 39 - 33 - 72
Dinkata - 26 - 37 - 63
архитекта - 26 - 32 - 58
bor1968 - 23 - 35 58
Wilhelm Tel - 14 - 21 - 35
petkoff - 27 - 0 - 27
shooter - 22 - 0 - 22
Akela1 - 18 - 0 - 18
Dejmos - 9 - 0 - 9

ФТ - РСР:
IVOFOX - 43 - 42 - 85
XMAN - 37 - 38 - 75
CaMyPau - 30 - 38 - 68
petkoff - 33 - 35 - 68
stelibg - 35 - 32 - 67
Akela1 - 24 - 39 - 63
big_dragon - 29 - 34 - 63
SVIREPY - 29 - 33 - 62
shooter - 28 - 32 - 60
братушка - 24 - 28 - 52
Pavlov - 22 - 26 - 48
Мария (Akela2) - 26 - 16 - 42
s73r01d - 41 - 0 - 41
KILLER - 31 - 0 - 31
SISI - 26 - 0 - 26
Silent_Assassin - 20 - 0 - 20
Valeri - 0 - 19 - 19
Даниел Николов - 15 - 0 - 15
mmst - 13 - 0 - 13
luis vu - 7 - 0 - 7
Бранимир - 3 - 0 - 3

ФТ - РСР 16Дж.:
fatalen - 46 - 45 - 91
luft9waffe - 43 - 44 - 87
RASHKO - 45 - 41 - 86
BAI A4O - 39 - 47 - 86
milen.m - 43 - 42 - 85
mira.bis - 41 - 44 - 85
Akraba1 - 43 - 39 - 82
CDMAN - 33 - 42 - 75
братушка - 31 - 32 - 63
Александра - 11 - 27 - 38
valens1968 - 35 - 0 - 35
Pepi - 11 - 17 - 28

Третите места и във трите класа бяха определени след уникално, невиждано до сега, надстрелване :cheers:

Малко снимки и от мен:
http://bratushka.snimka.bg/hobby/airgun ... -10.540475
или
http://airguns.bg/files/bratushka/photo ... 010-10.rar

Тихо се сипе първия сняг...
020984100.jpg
 
A

Anonymous

Гост
И от мен едно голямо благодаря на всички, че се получи тази прекрасна среща.
Мястото беше чудесно. Много ми хареса тоя врачански балкан и ще го посетя отново някой ден.
Тъй като трябваше да стрелам, нямах възможност да правя снимки от състезанието, но ето някой от пътуването:
http://picbg.net/pic1.php?u_id=51978kRH ... _id=482423

П.П. Снимките са големички като размер, така че ще е нужно малко търпение ако ви е смотан нета :), но пък аз малки не правя ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
xman написа:
И от мен едно голямо благодаря на всички, че се получи тази прекрасна среща.
Мястото беше чудесно. Много ми хареса тоя врачански балкан и ще го посетя отново някой ден.
Тъй като трябваше да стрелам, нямах възможност да правя снимки от състезанието, но ето някой от пътуването:
http://picbg.net/pic1.php?u_id=51978kRH ... _id=482423

П.П. Снимките са големички като размер, така че ще е нужно малко търпение ако ви е смотан нета :), но пък аз малки не правя ;)

Освен че можеш да стреляш добре с пушка, доказваш че се справяш също така добре с Никона. Ползваш ли някакъв филтър на обектива ?
 
A

Anonymous

Гост
CaMyPau написа:
xman написа:
И от мен едно голямо благодаря на всички, че се получи тази прекрасна среща.
Мястото беше чудесно. Много ми хареса тоя врачански балкан и ще го посетя отново някой ден.
Тъй като трябваше да стрелам, нямах възможност да правя снимки от състезанието, но ето някой от пътуването:
http://picbg.net/pic1.php?u_id=51978kRH ... _id=482423

П.П. Снимките са големички като размер, така че ще е нужно малко търпение ако ви е смотан нета :), но пък аз малки не правя ;)

Освен че можеш да стреляш добре с пушка, доказваш че се справяш също така добре с Никона. Ползваш ли някакъв филтър на обектива ?

UV - Hoya HMC Super
 
A

Anonymous

Гост
Ето и снимките : http://www.airguns.bg/files/akela/

както и

Акцент от Есенно - Зимната колекция за 2010 на модна къща " За хора със Съчма в главата "
 

Attachments

  • DSC_0335sm.JPG
    DSC_0335sm.JPG
    32.3 KB · Прегледи: 94
Нагоре