ІХ-та Национална Среща на любителите на В.О. Есен'2010

bor1968

Потребител
ivofox написа:
И има ли ограничения за джаулите?На това състезание? ???

Състезанието се организира от БАФТ и няма ограничение за джаулите.
Има ограничение за калибъра. Не се допуска Биг-Борета и др., чиито проектили са по-големи от убоината зона на мишената ;)
:cheers:

ПП. Близките мишени често са с намалена убойна зона и проектили 45/50 калибър трудно ще минат прпез нея. А и тези калибри са за друга цел. Интересно ми е колко пъти ще трябва да се помпи/пълни една такава пушка за да се мине с нея трасе от 50 мишени ??? :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
Re: ІХ-та Национална Среща на любителите на В.&#105

Много даде.Стрляхме с такава -от 200 ат.след третия бе 120,а петия почти го изплю.Отговор на въпроса е -50 мишени-13 напомпвания. :pardon: :pardon: Уточнявам обаче -всичките мишени ще са бутнати,даже и със стоиките.
 

lynx

Редовен Потребител
За Фийлд Таргет с тая гаубица трябва да си мъкнеш бутилката постоянно закачена към пушката по трасето.
В регламента по ФТ не пише да е забранен "Клас Водолаз" ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
Ще въведем клас "шерп". За тоя, който мъкне бутилката на стрелящия.
 

luis vu

Потребител
И ще направим тиквен медал за най голяма мощност и малка бира за най голяма начална скорост :lol:
 

ivofox

Редовен Потребител
Колеги ,тези координети кадето са посочини ми ги дава близо до (ГУБИСЛАВ) Което е на 45км от Враца -можете ли да ми дадете точните координати Благодаря предварително
 

ivofox

Редовен Потребител
Според Гугъл-а координатите на хижата са 43.179563 23.485637.
Ей това са според гармин навигацията :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
Какво ще баде времето през почивните дни ,немога да разбера едните го дават да вали, а другите че няма да вали дори и слънчево.
А да видем кой ще познае ??? :cheers:
 

djboby

Потребител
Няма се плашите щом идвам аз, няма да има дъжд. Се пак времето работи за мен, а не аз за него. :cheers:
 

братушка

Редовен Потребител
Споко, аз се договорих където трябва :crazy: Там валя цяла седмица точно за да излее нормата преди нашето идване ;) ;) ;)


Във Вилата се освободи 1 място за сам мъж.
Желаещи при мен на лични днес до 16ч.

ПС: Мястото вече е заето.
 

братушка

Редовен Потребител
Реших да ви напомня да си носите скарите и въглищата.
Там има една импровизирана скара, но няма да е достатъчна. И няма да ни разрешат да отсечем някое дърво, все пак е защитен природен парк. А с клонки скара не става.
 

dinkata

Редовен Потребител
Ето малка част от подготовката за срещата ;)

33562042611849653581286470910vf3s4vDGQ6l7xHAXsM4k.JPG


415006010788386751286470847uuVq66qvZB3OMMavxMOH.JPG


:cheers: :cheers: :cheers:
 
Нагоре