Шуменската група

A

Anonymous

Гост
Хайде и Шуменската група със собствена тема(макар аз самия да не съм от Шумен) :)....и дано скоро се увеличи състава на групата :)( с нови членове и "членки" ).Поздрави за всички съфорумци от Шумен !
 
A

Anonymous

Гост
Xaxaxaxa ще ме побъркате аз да взема и тука да си се пиша felliikata, че поне да си ме знаят всички ;)
Стефак поръчах го Кондора на път е вече ;)
 
A

Anonymous

Гост
Колеги утре ще стреляме ли?
Тука 4-5 дена хубави аз се ги изтървах, че нямам азот.
Утре може пак да е хубаво времето викам да идем да попуцаме тъкмо ще сефтосам хронографа ;)
Аз нямам с какво да стрелям още, но с чуждите пушки тъкмо по сладко ;) /joke/
 
A

Anonymous

Гост
Утре маи за риба ще ходим с едно приятелче.Аз ще си стрелям по жабоци(че ако не хванем риба поне бутчета да хапнем).Като свърши въздуха вземам неговия Хатсан 125 и продължавам :).....абе приготвил съм 2 кутийки с баракуди да се настреляме яко.....ако нещо се променят плановете може да дойда до Шумен да се видим и да постреляме.... ;)
 
A

Anonymous

Гост
Не, че кълна ама, а дано да се променят плановете, че от как я има тая Шуменска група един път не сме стреляли в пълен състав, а да не говоря от колко време въобще не сме стреляли!
Стефак ти какво ще кайеш на 31,1,2 за срещата във Варна ???
Няма ли да намериш време да идем?
 
A

Anonymous

Гост
Петьо какво реши за събота и неделя? Ще се прибираш ли ?.....да ти покажа саундмодератора на Талон-а ....чува се само проектила като плясне мишената... :cool:....и вземи хроното да измерим скоростите... ^-^
 
A

Anonymous

Гост
За съжаление бях зает събота и неделя /жената изпити имаше/ и затова неможах да дойда.
Има и един кандитат/момчето икса да влезе в групата и е сериозен ;) / за Хатсана и на него малко внимание обърнах и така.
Съжалявам, че не можах да дойда Стефак, но спокойно ще намерим време ;)
 
A

Anonymous

Гост
ШУМЕНСКАТА ГРУПА заспа зимен сън... :goodbye:...Моля не ни безпокоите до март 2009 година.Приятно посрещане на новата 2009 година... :cheers:....... ;) :D ;)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ами да кажа докато не сте още заспали.
Не сме ви виждали още от варненската среща , на която щяхте да идвате ;).
Язък, че сте на един ... място.
Ама той Крас е виновен.
Уж беше свободен :(.
На 28, 29 и 30 тоя месец, пак сме на същата хижа "Бункера".
Желаещите да присъстват, да се чувстват поканени.
Да не каже после някой , че не разбрал.
 
A

Anonymous

Гост
Честито Рождество Христово!!!
На всички много здраве и сбъднати пожелания :cheers:
 

krras

Новодошъл
Честита Коледа пичове! :goodbye:
Живи и здрави да сте!
С всичко което захванете да Ви върви!
Обаждайте се ! :)
 
A

Anonymous

Гост
В понеделник ви обиколих всички оръжеини магазина....трагедия..по-зле е положението и от Варненските..нямате асортимент за чашки :),а тези които са останали са на по-скъпа цена и от варненските...иначе пък по улицата когото и да попитах за оръжеини магазини се оказа че е притежател на въздушна пушка...е нема такъв град..като македонци сте :cheers: :cheers: :cheers: :bravo: :bravo: :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
Има ли някакъв живот в тоя форум от страна на Шуменската група ? :'(
 
A

Anonymous

Гост
Честит празник на сички именници. :cheers: :cheers:.
ПРиятно искарване на празника :cheers: :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Колеги от Шуменската група, напомням ви, че започна подаването на заявки за VІІ национална среща - Узана 19-20.09. Условията са публикувани на стр.14 в темата. Поздрави на всички!
 

glg_81

Потребител
Здравейте на всички от Шуменската група!
Аз се казвам Григор от Шумен и съм новак в този форум. Разбрах че в този форум може да намеря някои от Шумен които има помпа за ПЦП. :sos: :sos: :sos:
 

glg_81

Потребител
Колеги помогнете де, пишете някои ред за такава помпа PLS имам нужда от нея за около 1 час да напълня една газова пружина не ми се ходи чак до София за тази цел, вече назнам кого да питам :wall: :cheers:
 
Нагоре