Фейсбук група ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

t.marev

Редовен Потребител
Сетих се че отдавна не съм посещавал групата и наминах да видя какво е положението.....Мислех си, че членувам в тая група от самото начало, ама нъц! Фацебука вика - пусни заявка.....Профилът ми беше пропаднал, викам регистрацията се е затрила нейде.....Подавам заявка - отхвърлена. Подавам пак, пак отхвърлена. Снимката ми си е моята, гледах да видя правила, че да се съглася с тях - няма..... Явно групата не ме харесва нещо....
Здраве да е, ще мина без нея.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Сетих се че отдавна не съм посещавал групата и наминах да видя какво е положението.....Мислех си, че членувам в тая група от самото начало, ама нъц! Фацебука вика - пусни заявка.....Профилът ми беше пропаднал, викам регистрацията се е затрила нейде.....Подавам заявка - отхвърлена. Подавам пак, пак отхвърлена. Снимката ми си е моята, гледах да видя правила, че да се съглася с тях - няма..... Явно групата не ме харесва нещо....
Здраве да е, ще мина без нея.
Я ги зарежи тия и не се ядосвай колега.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Сетих се че отдавна не съм посещавал групата и наминах да видя какво е положението.....Мислех си, че членувам в тая група от самото начало, ама нъц! Фацебука вика - пусни заявка.....Профилът ми беше пропаднал, викам регистрацията се е затрила нейде.....Подавам заявка - отхвърлена. Подавам пак, пак отхвърлена. Снимката ми си е моята, гледах да видя правила, че да се съглася с тях - няма..... Явно групата не ме харесва нещо....
Здраве да е, ще мина без нея.
Тоше, здравей. Никой не те е махал от групата. Помня, че беше в групата, после видях, че сам излезе - явно сме те подразнили с нещо. Предполагам, че е някой мой пост тук. След това, модераторите ми казаха, че подаваш заявка за членство, а не приемаш правилата. Та така - това е и причината.
 

t.marev

Редовен Потребител
Тоше, здравей. Никой не те е махал от групата. Помня, че беше в групата, после видях, че сам излезе - явно сме те подразнили с нещо. Предполагам, че е някой мой пост тук. След това, модераторите ми казаха, че подаваш заявка за членство, а не приемаш правилата. Та така - това е и причината.
Ники, благодаря за бързия отговор. Не съм излизал от групата, може би когато ми се е сринал профила /или беше хакнат/ членството се е затрило. Не си спомням да съм излизал, хеле пък заради нечий пост, хеле пък заради твой! Твоите постове са ми ценни, макар че понякога не ме разбираш /причината е в мен - аз се изразявам прекалено сложно/. Може и да сме спорили по разни неща, може и да е имало нЕкои различни схващания за основни принципи, но аз не се чувствам обиден от никого. Всеки си има право на мнение.....Аз не напуснах в началото, когато ме посрещнахте на юруш, та сега когато минавам за "специалист" да напусна, щото някой ме обидил!? Верно е че не съм влизал често там, но нямам спомен да съм напускал.
Както и да е.....Понеже прочетох, че и други са имали такъв проблем, заради пропускане да приемат правилата, при втората и третата заявка, специално ги потърсих, за да се съглася с тях, но не ги намерих. Не е проблем, тук във форума е по-интересно.
Няма обидени, всичко е наред! Наздраве!
 

DarknessNox

Новодошъл
Една заявка и от мен има, но като давам натисна копчето да се присъединя, не излизат правилата на групата отделно за да се съглася с тях
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Една заявка и от мен има, но като давам натисна копчето да се присъединя, не излизат правилата на групата отделно за да се съглася с тях
След, като влезеш ще ги откриеш. Приемат се всички, които подадат заявка. Важното е, че имаш желание. Добре дошъл.
 
Последна промяна:
Нагоре