Старозагорската група

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група.

Ем хубаво д станем повече, ама май само те тия сме си... :wall: :rambo: :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група.

Ае кой заралия ходи да стреля горе на кариерата в Железник :rambo:Всичко е надупчено.Някой ходи тайно :eek:Да се обади, че да станем дружина бе! :bomb: :bomb: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група.

@praetorian
Възможно е този който ходи да стреля там изобщо да не влиза в този или който и да е форум. Аз също намирам такива места в нашия град. Пуснах и тема в нашия форум но още си стрелям сам :'( :'( :'( :'(
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група.

Вече и аз се регистрирах ;)

Как е.заралий ? :cheers:
 

cdman

Администратор
Re: Старозагорска група.

А добре дошъл :) вечесе бяхме притеснили че си се изгубил някъде :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група.

Добре заварил!
Абе аз отдавна се бях регидтрирал,ама се чудех защо не получавам и-мейл за активиране на акаунта... :eek:
То пък се оказа,че съм получил,ама GMAIL го е отчел като спам :wall: ...
Та днес си прегледах мейла и видях съобщението.незнам дали това е само при GMAIL или при всички се получава така ?
 

cdman

Администратор
Re: Старозагорска група.

Ами аз съм написал :) http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=3 , както и съм дал 100 начина за контакт за да помагам - обикновенно помоща ми се състои в тва да кажа "погледни в папката за спама" :) понякога е и по сложно , но винаги намираме решение :)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Честита коледа на всички снайперисти ^-^
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Честито Рождество Христово!!!
На всички много здраве и сбъднати пожелания :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Честита нова година на старозагосрката група, ама то група май още нямаме :) Само надежди за нея! Желая тази година да се образува някаква група наистина и да :rambo:
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Дано наистина да се образува група - ако стане, там съм / и ако си купя пушка де ;) /.
 

bor1968

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Айде де, какво чакаш ??? Купувай една и ако си запален, ще набереш инерция и всичко ще си дойде на мястото.
Сам е кофти да се стреля, друго си е като е с други хора. Най малкото е по-интересно и забавно.
То имаше няколко Заралии, но къде се изпокриха? Зара и Васко уж бяха се запалили, но потънаха някъде. Зомбайо и той има въздухарка, а си трае.
За тоя хубав град, в който съм живял и учил 5 години е срамота да не могат да се съберат групичка, която редовно да практикува хобито ;).
Поздрави на всички Старозагорци и ви пожелавам скоро да имате стабилна група :cheers:.
 

Socom

Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Затънал сам в едни ремонти по къщата иначе пушката вече щях да я имам. Знам че със сигурност ще е тази година /даже жената ми разреши ^-^/ ... Като се въоръжа ще се обадя ... обещавам. :)
 

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

DSC04392.JPG
.Това от днес :rambo: :rambo: :rambo: супер стрелби станаха, чувствах се като крастав, дето най - накрая се е понадръгнал малко ;) ;) ;) :lol:
 

praetorian

Редовен Потребител
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Айде заралии, който иска да заповяда днес на стрелби.Мястото е в района на баните, по - скоро, вляво от пътя за баните, малко след паметника :rambo: :rambo: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Хубаво е мястото. С много дървета и никакви минувачи :) Максимална целева дистанция около 80 метра.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Старозагорска група - Request timed out messages

Здравейте! Аз съм поредния заралия във форума и имам един въпрос към вас. Къде мога да отида да пострелям. Ако може да е по-близо до града, че не ми се разкарва много. Ходя с приятели, които не са толкова запалени и като се хванем удряме по 10-20 изстрела всеки и се прибираме, а за толкова малко не си струва да ходя до чирпан :).
 
Нагоре