Пистолет Evanix Viper pcp

Коцкар

Редовен Потребител
Първо ревю на новия полуавтоматичен semi-auto пистолет на Evanix 4.5mm,5.5mm и 6.35мм. Тежи 1кг, 36см дължина ,от 250 бара до 120бара освен въздух в бутилката държи въздух и около цевта в кожуха като при fx и новите Artaros пушки ,дължина на цевта 165мм, пълнителите ще държат 8 чашки за 4.5мм ,5.5мм 7 чашки, и 6.35мм 6 чашки във версията 5.5мм е около 18 джала но официалната версия ще е по мощна. Това ще е един точен пистолет на 30 метра.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Той си казва че имал "щастието" този прототип с номер 003 да му "попадне" за ревю.......
Още не са го пуснали в продажба, даже и на сайта им не е качен.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Не вярвам, да е под 800 $. Едва ли ще е много по-евтин от обикновенната полуавтоматична пушка.
Има и евтини корейски изделия, ама Еваниксовите не са от тях, а и едва ли се съобразяват с турските изделия.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Айде, прежалваш 100$ и незнайно кога- ама по думите им скоро, срещу още 875$ може да си от първите........
За щатите ясно - там е най-евтино винаги . За Европа сравнено с тамошната, не мисля, че ще е под хиляда евро, по-скоро 1100- 1200 €.
 
Последна промяна:

Коцкар

Редовен Потребител
Ех тия американци всичко получават евтино на тоя пистолет цената му там щяла да бъде 1000 долара но сега може да се закупи на Pre-Order за 100 долара но на нашата митница няма да мине ей така сигурно. https://airguntactical.com/products/evanix-viper-semi-auto-pistol?variant=42465459110038
 

Attachments

  • Screenshot_20230224_073515_Facebook.jpg
    Screenshot_20230224_073515_Facebook.jpg
    159.1 KB · Прегледи: 21

Laferrari63

Редовен Потребител
100$ preorder, тоест запазваш мястото си и си с приоритет когато излезе за продажба. Доплащането става когато ти пратят пистолета според мен
 

Коцкар

Редовен Потребител
100$ preorder, тоест запазваш мястото си и си с приоритет когато излезе за продажба. Доплащането става когато ти пратят пистолета според мен
Да вероятно е така, че и аз така си купих sig mcx virtus на времето за 80£. е добре за момент им завидях ама благородно
 

shaman

Редовен Потребител
От седмица и нещо стрелям с пистолетчето...
Наистина е зарибяващо, моя човек иска два :) в 5.5 и 6.35

Около 18J дава 5.5, няма плато, от време на време заяжда и не стреля, като падне въздуха минава на пълен автомат ;) но въпреки това си е забавление да се стреля с него !

Вчера пробвах да видя дали е достатъчно силно да счупи стъклени бутилки на 50 метра:

 
Нагоре