Варненска група - SEA WOLVES

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
МОРСКИ ВЪЛЦИ дано се умножаваме за да останем водещ фактор в хобито! ;)
И да се върнат масовите времена!
002544727-big.jpg

002544734-big.jpg

002680641-big.jpg

002544753-big.jpg

004135306-big.jpg


Описание на пътя до мястото за стрелба на „Побити Камъни”:
От посока Варна за Девня по стария път (успоредно на магистралата) се стига до туристически обект „Побити камъни”. Отклонението е след 600-800 метра в посока Девня, отбивката за поделението и чешмата (първата асфалтова в ляво след туристическия обект в посока Девня). След поделението асфалта свършва и започва макадам (чакъл). Кара се само по чакъла, другите отбивки са черни, очакъленият път 1300метра след отбивката излиза на въпросната поляна.
Ето GPS координати 43.216977, 27.695110

 

bor1968

Потребител
Вие сте си водещ фактор и в момента. Имате предостатъчно сериозни членове. Даже може да ни пратите и някой в Монтана, че нещо намаляхме. Станахме кръводарители на другите групи. Имаме тайни агенти в Търново и Русе :).
 
A

Anonymous

Гост
Не е ли крайно време да си направим едно окръжно състезанийце... но както се полага... на национално ниво... така ми се струва че ще се "зарибят" доста нови Морски Вълци...
 
A

Anonymous

Гост
Искам да попитам каква е организацията за регионалната среща. Май все Макс организира мястото (т.е. хижата в Здравец) , та основният ми въпрос е към него. Кога ще се разбере на коя дата ще е свободна и дали може да се запази? 24,25.Х.2008г.(24,25 нощувки, а на 26 като си знаем до 11:00 трябва да си изнесем багажа) според мен е подходящо, че по-нататък вероятността да случим на студено време се увеличава. Тези които имат желание да дойдат трябва да си организират нещата и колкото по-рано кажем дата, толкова по-лесно ще е за тях. Също е добре да се знае цената за нощувката и там каквито други разходи ще има. Колко човека ще идват е добре също да се знае(предполагам към 25 човека ще бъдем), както и колко капаро трябва да дадем.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз ще се прибера на 23-24.10.2008г. така че не знам как ще успея за тези дати.
 
A

Anonymous

Гост
аз съм за тези дати... колко му е да имаме телефони на хижата че да се организират нещата... нека и Максито да си почине... и да дойде на готово... ;) тъкмо да разправя как е било на топлото... стига се е нагърбвал само той...
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
seaman написа:
аз съм за тези дати... колко му е да имаме телефони на хижата че да се организират нещата... нека и Максито да си почине... и да дойде на готово... ;) тъкмо да разправя как е било на топлото... стига се е нагърбвал само той...
Благодаря! :) Това е личния GSM на собственика 0899 161 752 Пламен
 
A

Anonymous

Гост
За съжаление и аз съм по чужбината през посочения период, но следващата седмица ме устройва.
Не че е голяма загуба ако ме няма...
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ами всеки път като отивате да стреляте на Камчия от там минавате .
Отбивката за Харамията я знаете .
Че мръднете малко в страни и се отбийте на живо да попитате.
И гледайте да договорите добри условия , ей!
Посочените дати са идеални.
Да не завали сняг , че от там излизане само с БТР или напролет.
Да не идете след 10 дена и после да кажете ....амииии....заета ее.
Още утре дори да се направи заявка , а броя на хората до 2-3 дена да ги уточним.
И варненската група да не ни изненада с някое масово присъствие от 4 човека, че срамота.
Присъствието на всички членове на варненската група е задължително.
Може да не спят на хижата , ама нека дойдат поне да се видим, че им забравих физиономиите.
 
A

Anonymous

Гост
След като Макс и petrakito (и най-вече Макс :) ) са затруднени или пък им е невъзможно да дойдат, то остава тогава следващата седмица 31.Х-01.XI.2008. Знам, че все на някой ще има на когото няма да му е удобно, но поне тези, които са редовни да могат да присъстват. Относно това да се прескочи до хижата - трябва някой, който има собствен автомобил да е съгласен.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
seaman написа:
утре ще се обадя да видя какви условия ще предложат... за 31.10 така ли остава...

Някой да отиде и да направи заявка ?
Датата е 31октомври, 1 и 2ри ноември.
Дано не завали сняг до тогава.
 
A

Anonymous

Гост
И на мен ми е по удобно на 31- 1 . На другите дати ( 24 и 25 ) съм служебно зает , но поне вечерите ще се появя :)
 
A

Anonymous

Гост
ivodoc успокой се :) . То може и на 24-25 всичко да се случи. Заявката не е проблема, а присъствието на хората. Нали затова го правим? Да се видим. Като няма да я има половината група и покрай тях още 2-3-ма, за какво събиране говорим? Миналия път и Търновската група беше и още някоя (свен Варненската и Русенската) и пак 2 шепи хора бяхме. Отначало по план не стигаха местата в хижата, а после останаха незапълнени места.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Добре.
Както решите.
Не знаеш ли, че винаги има някой , на който му е неудобно.
След като се каже една дата, тя трябва да си остане и всеки да се мъчи да нагоди ангажиментите си за нея.
Ако започне да се сменя датата , повярвай ми хората ще бъдат в пъти по-малко.
Защото някой тъкмо се е уредил и хоп, сменяме.
После ядец.
Щом човек иска да дойде , начин ще намери.
Търново и Габрово , забрави.
Ще си бъдем същите хора , дето си ходим.
Братушка, обеща да дойде.
Вероятно ще дойде и Бор от Монтана.
Русенци, ако не всички, то поне половината.
Надявам се и на присъствие от столицата, понеже изявиха желание някои хора да дойдат.
И вие , варненци.
Вероятно ще измъкна хруп и гангстера от бърлогите им.
Ще опитам и с купона да се свържа.
Той , по принцип обича да идва във Варна, ама знам ли?
Обаче ако той дойде , полжително ще повлече няколко човека със себе си.
Надявам се и шумналии да се появят и Крас да дойде тоя път.
Стига само са си чесали езиците по форума , ами да се покажат да ги видим.
Ще се обадя на Джоко и Андро, но те едва ли ще дойдат.
Джоко заряза хобито. Андро няма с кого да дойде. Трябва сам.
Важното е да се бута напред.
Да се ръчкат хората, да се агитират да идват, да си правим купони.
Само така ще се радваме на масово участие , а не като стоим и чакаме някой да свърши работата а ние само да викаме , че кой ще дойде.
Не мислиш ли, че сега тия дето гледат снимките и не са идвали, не ни завиждат.
Аз лично, бих се разпрал през гърба от яд ,че съм пропуснал.
Който не е идвал, той не знае , какво е изпуснал.
Аз казах, вие ни поканете , пък ние ще дойдем.
Хайде.
 

DANNY

Редовен Потребител
Ммм...ДА! Много яко казано от Иво!
Признавам аз съм един от тези дето гледат и завиждат!

Надявам се да се поправя, а и вие да ме приемете въпреки,че съм само с една "байкалка" ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз живот и здраве се прибирам на 24-ти или 25-ти. Ако сте го организирали, направо ОСТАВЯМ едните КУФАРИ и вземам другите КУФАРИ и .................. съм на линия! :-*
 
A

Anonymous

Гост
последно в кой остана хронографа... ще искам да я замеря какви резултати ще даде с CO2...
 
A

Anonymous

Гост
seaman гледам че си писал мения, но не си отговорил на ЛС който ти пратих. Искам да попитам дали си го забелязал.
За всички които искат лесно да забелязват получените ЛС да си направят да им излиза съобщение за получено ЛС в нов прозорец. Редактирай профила -> Настройки лични съобщения -> тметка на "Покажи нов прозорец, когато получиш нови съобщения?" -> бутона "промени профила".
 

NATAN

Потребител
ivodoc написа:
Ха -Ха .
Варненската група е голяма колкото Русенската.
Някой да ме обори?
Бяха те ...голямата работа.
Вече не са.

Иво моите уважения ама ние пилците ги броим на есен ;)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ами да броим.
Мисля сезона е подходящ.
Като каза на есен.
Тази или следващата? ;)
Колко варненци бяха на Узана , колко идваха на последната среща в Русе?
Или за целта искаш да ползваш сухи статистически данни от преди година .
Ама навярно са забравени вече имената на членовете.
Май включително и твоето.
Аз тази година три пъти стрелях с варненската група.
Познай по колко души се събирахте.
И ти не беше там.
Ти си на ход.
 
Нагоре