Резултати от Търсенето

  1. Ivan888

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Имам някакво вътрешно усещане че без шок лайнера няма да е добре. Въз основа на проби между стандарт и хеви лайнер.
  2. Ivan888

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Изкарах си отстъпка за познал марката, налиии
  3. Ivan888

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Мисля че следващата в такъв случай може и да е ..... Най вероятно ще е.... ...крикетттттт
  4. Ivan888

    Снимки на вашите пушки

    Чакам с нетърпение резултати, и малко го надуй тоз маврик. Ммм
  5. Ivan888

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Подобни резултати на 50 м. не са нещо много похвално за PCP и то с малки мощности. Не виждам и смисъл в "наУчния " интерес и сравняване с крал и хатсан, цената на fx е двойна спрямо тях. Моя интерес към този лайнер в .25 е да видя груба 1,5-2 калибъра на 50 метра и 2 лв на 100м. За да избегна...
  6. Ivan888

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Интересно, много интересно. Ще ми е любопитно това с един 800 мм лайнер.
  7. Ivan888

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Предполагам че стандарт лайнера ще носи повече броя слъгове от хеви-то.
  8. Ivan888

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    При мен от 150 слъга в.22 на хеви лайнера имаше остатъци. Според мен зависи и от конкретния лайнер и от контактната площ на слъговете.
  9. Ivan888

    AGN Technology - VULCAN

    С нетърпение очаквам колегата да вземе вулка 3 hp, в .30. Искам да видя потенциала му в 200 дж
  10. Ivan888

    AGN Technology - VULCAN

    Интересно ми е колко може да достигне като мощност с прилична точност. Да кажем 2 лева на 50 м
  11. Ivan888

    AGN Technology - VULCAN

    А проби с 4 грама и нагоре, пробвали ли сте ?
  12. Ivan888

    AGN Technology - VULCAN

    С какви съгове и скорости са тези резултати за вулкан 30
  13. Ivan888

    AGN Technology - VULCAN

    Дано да има вулкан в .30. Искам много да видя резултати с нацепен вулкан в 7.62
  14. Ivan888

    Kral Arms

    17.7
  15. Ivan888

    Kral Arms Bigmax, 6.35 или 7.62...

    Или маверик VP, за начало. Препоръчвам 5.5 или 7.62. Хубавото на FX че винаги може да си смениш калибъра и дължина на цев
  16. Ivan888

    Пцп висок клас- Western , Lcs , Huben

    Проблема е, че повечето FX, искат доста допълнителна инвестиция и време, за поръчване на части, сглобяване и настройка. Хаха, сега видях че ще е с терма. Ако искаш пусни един тел на лс, да се чуем. Искам да ти подскажа нещо.
  17. Ivan888

    Пцп висок клас- Western , Lcs , Huben

    Здравей, мислех да не пиша ама Александър ме провокира. ФХ Маверик, спокойно достига 200 джаула в .30. Като обаче може да стигнеш и 5 к за него. И да работиш с 700 или 800 мм лайнер. Дължината с 800 лайнер е метър. Пропоръчвам ти да вземеш едно vp в 7.62 и от там да надграждаш. Проекта иска...
  18. Ivan888

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Привет и от мен, надявам се да се включа при следващото. А тези условия спазваме ли ги? Може да се използва всеки пистолет за сачми до .35 калибър Не се допускат твърди охлюви или отлети куршуми (само пелети Diabolo за масово производство) Без ограничения на мощността Без ограничения в теглото...
Нагоре