Резултати от Търсенето

  1. I

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колеги , най после си взех пушката, пробива 1.5 мм подцикована ламарина от 20м в 2мм застря в метала,на 28м проби 2,5см дъска, за точност трябва да прострелям още малко. Вчера и направих стойките за прострелване и ако ми остане време днес ще я доискусуря . Искам да попитам този модел (hatsan...
  2. I

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте колеги,стегнах цевта действително под мерника имаше болтче за затягане с лимбус,купих и оптика valter и бутилка 232 атмосфери с валиден преглед до 2025 год. но кранчето е малко, по-късно ще го реша този проблем.Преди да пристигне бутилката изпратих племенника да напомпи резервоара при...
  3. I

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте на всички от форума, преди седмица имах рожден ден и брата ми подари Hatsan AT 44-10 чисто нова от магазин и първото което забелязах че, че цевта се върти наляво и надясно. Отидохме да питаме продавача , дали е нормално но и той не знае, искам да попитам дали е нормално това , нов съм...
Нагоре