Резултати от Търсенето

  1. joro_ihr

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Това значи, че не ти затваря редуктора най-вероятно.
  2. joro_ihr

    Hatsan Factor Sniper L

    Предвидено е за намотаване на калчища.;);)
  3. joro_ihr

    Huben GK1 Pistol скъп,но мощен semi-auto пистолет

    Интересно защо след като има толкова бройки от тази марка във фжрума няма информация толкова време. Пази се в тайна сигурно, като и технологията на хамърлес.
  4. joro_ihr

    Приложения за мобилни телефони

    Дай телефон
  5. joro_ihr

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Това е нечовешко. Те огнедишащите са на тия цени.
  6. joro_ihr

    FX- внимание

    Аз и Крикет бях успял да задръстя.:'(
  7. joro_ihr

    Моят автомобил.

    Ако го въведат не. Когато имаш време мини през мен и ще ти обясня на широко , хем ще поприказваме. За дизел в първа еко група влизат коли от евро 0 до евро 3 включително. В твоя случай ако не пише нищо щеше да си 2 ра група. А пък мисля не е нужно да се напрягаме много. Аз вече не вярвам на нито...
  8. joro_ihr

    Artemis snowpeak

    За мен Р15 е вече 5 та година любима пушка. Има какво да се желае, но не усещам нужда да я заменя. Може би на моменти ми липсва 6.35 ама това е от болестта.
  9. joro_ihr

    Моят автомобил.

    Вече писах, но не четете. Това е екологична група, а не евро стандарт.по-горе има и таблица. Там е написано кое какво е. С предимство се гледа евро стандарта от талона и ако го няма чак тогава година на производство. Друг е въпроса как са го измислили.(болшинството от нас да се радваме докато...
  10. joro_ihr

    Artemis snowpeak

    Ня въпросната пушка регулатора работи достатъчно добре(не е нужно да е хума). Фабрично пушката в 5.5 от 250 бара прави над 70 изстрела с 42-44 джаула. Дали ще са ти достатъчни........ при плежинката имаш независимост от въздух. Тук ще ти трябва поне помпа(още пари и тегло за носене). Пушката е...
  11. joro_ihr

    Моят автомобил.

    Конкретно за питането на Ники. Ако колата е дизел и евро 3 автоматично попада в 1 ва екологична група без значение на годината на производство. Има промени от миналата седмица, които са обнародвани, но все още се работи по старата методика. По ново му ще може да иде и във 2 група.
  12. joro_ihr

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Абе като гледам другите ти оръжия на снимката за чий ти е тоя кютук?
  13. joro_ihr

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Явно наистина редуктора не работи. Ако така нареченото плато започва при 145 бара то нещо по пушката не е както трябва поне не и в този калибър. Явно обема, който остава след редуктора дава най-голяма скорост при 145 бара. Ако редуктора ти работи и е настроен 135-145 бара ще имаш чудесно плато...
  14. joro_ihr

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Любопитно ми е да ми опишеш всичко точно ако не е проблем.
  15. joro_ihr

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Какви мощности докарахте с тези пленуми на хума?
  16. joro_ihr

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Или казано накратко като всичко в родината ни: вятър работа.:cheers:. Важно е Европа да види, че сме съпричастни
  17. joro_ihr

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Ограничението за оловни муниции е вече в сила и важи за влажните зони.
  18. joro_ihr

    Лодки, каяци...и всичко свързано с тях...

    Аз имам 1 опит да вляза в морето с украинска двуместна надуваема лодка с твърдо дъно и електродвигател. Как да кажа...... радвам се, че не се удавихме.
  19. joro_ihr

    Приложения за мобилни телефони

    https://drive.google.com/file/d/1-AaNCDM7V3HE_KuA4JIUvRDUtA11I1Ov/view?usp=drivesdk версия 6 ако иска някой.
Нагоре