Резултати от Търсенето

  1. B

    Монтанска група

    Здравейте банда ,поръчал съм си пцп и съм много нов в това хоби.от козлодуй съм и покрай мен не познавам никой с пцп ,та прецених че ако още има монтанска група ще се радвам да споделите опит и съвети с мен и ако може да постреляме и настройме пушката ако има колеги с хронограф ще е още по добре...
  2. B

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Стигнах до решение пушката ще е Fx Maverick sniper 700мм цев ,ще стрелям с слъгове най-вероятно h&n, имам само колебания в калибъра.можете ли да дадете плюсове и минуси - .22 или .25 да взема ,ще търся дистанции от порядъка на 100-150 метра. знам че е разнищван този въпрос доста но наистина не...
  3. B

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здравейте пичове ! Първо се бях насочил към пцп до 1000лв ,след четене и гледане на ревюта стигам до извода ,че фх са на доста високо ниво в изработката . та въпроса ми е нормални ли са тези цени 3500-4000 само за пцп без аксесоари и оптика и има ли колеги с наблудения към новия фх импакт м3...
Нагоре