Резултати от Търсенето

  1. Евгений Б.

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Аз доста си поиграх с моето v2 хроно и вече имам що годе ясна представа какво и кога да очаквам от него. След като почна да ми прави чалъми, инсталирах на 3 телефона - 3 различни версии на програмата (нормална, бета, v1.6 (по спомен)). С никоя от 3те не се оправиха проблемите му, а именно не...
  2. Евгений Б.

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Принципно не смятах да задълбочавам ама гледам, че си едитнал поста с лека закачка. Та.... Да започнем от там, че следя темата от началото й и обяви цена от 1350лв. В последствие реши да добавиш в комплекта и батерия за 20лв, която така и не спомена дали ще трябва да си я плащаме или не, почна...
  3. Евгений Б.

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Демек, нищо не е безплатно, ясно, мен ме загуби, успех.
  4. Евгений Б.

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    @mgrosco , Колега, цената коригирана ли е? През сайта, с отстъпката, гледам че е близо 1500лв вече.
  5. Евгений Б.

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    Аз лично искам да си взема такава оптика, 1во защото ми трябва още една оптика за новата пушка, 2ро защото прави записи и отдавна се заглеждам по сайдшотове и тн, а хубавите, заедно с го про или алтернатива излизат колкото тези. 3то, зимата след работа почти не стрелям, защото е тъмно след 5ч, в...
  6. Евгений Б.

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Поосвободих се вече та и аз да напиша нещо. Радваме се че им е харесало на гостите, за другото събиране Митака щял лично да направи ягне, та да дойдат още повече ефхикси и вулкани, които да натупа. За Мен лично състезателния елемент прави такива срещи още по-интересни и се вижда нагледно какво...
  7. Евгений Б.

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Дано Митака е подготвил стабилна почерпка, че мен са ме учили като каня гости да ги посрещам подобаващо :) затова не каня никога ;)
  8. Евгений Б.

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    Някой дали е пробвал вече по обикновени хартиени мишени на 100м да речем? Интересуваме дали се виждат дупките, защото не намерих клипче с такава стрелба. При лепящите мишенки със зелен контур след изстрел, има отчетливост на 100м.
  9. Евгений Б.

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    От двата варианта на Пеко, които е показал, по-добрият е левия, през десния Х веднъж едвам преминах със Шкодичката. Има и 3ти вариант още по в дясно от другата страна на канала. Но през халето, за което пита Емци е най-бързо, някъде на 200м по червената линийка, преди извивката.
  10. Евгений Б.

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Ако жената ме пусне - ще дойда за малко :)
  11. Евгений Б.

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Обикновенно към 10:30-11:00ч започват да прииждат по-ранобудните.
  12. Евгений Б.

    Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

    @mgrosco , някой от заявилите като се откаже за такава с далекомер - имай ме в предвид.
  13. Евгений Б.

    AGN Technology - VULCAN

    По-напред в темата бях описал защо лично аз съм се спрял на чашките 1.645 до 100м. В последствие се загледах в клипчетата на Болдов (rusbear), който използва същите за бенчрест състезания до 100ярда, а не 2.2грамовите.
  14. Евгений Б.

    AGN Technology - VULCAN

    Със 580кубика бутилка, с това Jsb и скорост 270мс, с идентична пушка на вулкана (крикет2) от 250 бара до 100бара направих над 150изстрела.
  15. Евгений Б.

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    :) Покрай "свадите" коя е по-по-най залитнахме леко към: KalibrGun Cricket2 Tactical 60 WST Jsb Redisigned 1.645, 270m/s От тавана на колата и една торбичка.
  16. Евгений Б.

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Изобразително творчество. .22, 50м, 5изстрела.
  17. Евгений Б.

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    https://www.balistas.com/other-pellets
  18. Евгений Б.

    KalibrGun

    @peko , почнах да заглеждам и крикетите, в частност тактикал версията. Направи ми впечатление, че в мундилар се предлага със старите цеви със шок, а в сайта им е с новите цеви вече...
  19. Евгений Б.

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Като цяло, такива спорове са доста полезни. До вчера се колебаех м/у двете марки, съответно Маверик ли да е или вулкан 500 и... И вече заглеждам АирМакс и Калибргън, чуденката ми рязко пое в друга посока.
Нагоре