Резултати от Търсенето

  1. Rundev

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    Разбирам,няма да се насилвам с тях.Днес пострелях пак някой и друг час,все повече и повече ми харесва пушката,много съм доволен от изработката,точността.....от всичко! Пробвах днес едни сачми с които не бях стрелял,H&N както и стандартните на GAMO и JSB.Оказа се че модела на H&N Baracuda 1.37г...
  2. Rundev

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    Благодаря,наистина е чудесна за сега,всеки допир с нея е удоволствие!Мисля да сложа и друга оптика,тази не ме кефи,прочетох,че подходящият вариант за нея е 6x40,предимно оптики на Konus,но се чудя и между оптиките на Gamo,от опита ми с въздухарките,сякаш оптики с "zoom" сякаш след 30-40 изтрела...
  3. Rundev

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    Чаках,чаках......еми взех я! :) :) :) Първи впечатления,много красива,лека и удобна пушка,пасна ми идеално.Стрелях от 20 метра по-каска (оказа се истинска каска :D ) и от 30 по капачка,буквално почти без настройка на оптиката,с две три сaчми,нещата взеха да си идват на мястото и всъщност е доста...
  4. Rundev

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    Привет на всички,понеже и аз се интересувам от моделът и ми харесва както като визия,така и зарядната система,от два три дни гледам клипове,чета сайтове и постове....и да ви кажа съм леко разочарован.Бях на кантар да прескоча да я купя,но много невярна информация има според мен за този модел.Не...
Нагоре