Резултати от Търсенето

  1. Kotarak

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте,колеги. Кранът на бутилката ми изпуска..Днес го забелязах.Леко едвам доловимо ,но съска при затворено положение..Като цяло той доста трудно се затваряше,но пък досега не ми беше правило впечатление за изпуска.. Въпросът ми е може ли да се отремонтира или да търся нов... Къде мога да...
  2. Kotarak

    Kral Arms

    Получило се супер..На каква дистанция е групата и колко см е цевта. Колко излезе като инвестиция всичко без стругарските услуги..
  3. Kotarak

    Kral Arms

    Колегата Shaman ме предупреди първо нея да погледна.Всичко е наред ..Не е скъсана и не изпуска от никъде. Днес след като почистих цевта и махнах заглушителя пушката се оправи.Групичката пак се събра в около 2см на 40м,което беше първоначално.. Сега следва да разглобя заглушителя и да търся там...
  4. Kotarak

    Kral Arms

    Огледах я добре..Тя е много къса и се вижда добре...Не виждам надрано..Единствено като забележка на челото на цевта има леко като пристъргано ,но то е в посока от към дотиквача към цевта...
  5. Kotarak

    Kral Arms

    Крал НП 01 Омотах на върха на шомпула парче по дебел чорапогащник,отворих дотиквач и без да свалям цевта с не много силен натиск избутах съчмите от върха цевта към задният край... Днес ще изляза да пробвам без модератор и ще пиша има някакъв различен резултат..
  6. Kotarak

    Kral Arms

    Как да я почистя...
  7. Kotarak

    Kral Arms

    Тук за няколко дни изстрелях над 200 чашки..Пробвах различни грамажи...и неще и неще. Разпилява ги..Около 10см..Имаше лек вятър,но мисля че не е от него..Все пак 1.175гр не е много лека чашка..
  8. Kotarak

    Kral Arms

    Преди да ръгна шомпула му свалих четката и намотах едно парче чорпугащник за да не надера стените..Сега като свалих цевта я огледах..Тя е много къса и се се вижда що годе добре от край до край..Мисля че няма наранявания.. Бойният клапан мисля че е оригинален.. Аз лично не съм правил интервенции...
  9. Kotarak

    Kral Arms

    Свалих цевта и двата о пръстена са на място и не изглеждат увредени..
  10. Kotarak

    Kral Arms

    Не ...Не съм забелязал да изпуска въздух от цевта..Но ще я сваля и ще го огледам.Благодаря
  11. Kotarak

    Kral Arms

    Здравейте колеги. Преди време ходих да пострелям с мой близък който досега не беше стрелял с пцп.. обясних му всичко и му показах, но се наложи да го оставя за половин час сам. След като се върнах заварих пушката с три сачми в цевта като също се беше опитвал да стреля няколко пъти.. хубаво че...
  12. Kotarak

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте. Днес пристигна и моето Дискавъри.. 4х16..Първа фокална.. Много тънък и приятен кръст .Водо и ударо устойчиво. Паралакс..и най-накрая много як дизайн за тези ,които харесват тактикъл стил.. Тези дни ще го прострелям..
  13. Kotarak

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Виж също и тези..Може би ще ти свършат работа,но предполагам че ще са цифра.. Иначе са много хитро измислени.Щадят оптиката..
  14. Kotarak

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, колеги. Искам да изкажа впечатление от днес..Без да подкрепям или упреквам някой..Всеки си знае положението и всеки иска нещо хубаво на ниска цена,но... Излязохме да простреляме една флоберка 22ри калибър с една оптика Диана пак от Алито за 100на лв.. Извадена от кутията се оказа че...
  15. Kotarak

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    А Дискавъри ли е твоята. Търся впечатления за тази марка. И по скоро питането ми беше за мнения за нея и конкретният модел.. Съотношение цена качество.. Виждам я към 270лв може да дойде от Китай..
  16. Kotarak

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Мисля че е просто от снимката ,някакъв огледален образ.. Всичките клипове които изгледах си е от ляво.
  17. Kotarak

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги. На ръба съм да поръчам оптика от Алито.. Коментарите ,които сте написали са много интересни.Спрях се на ето тази 6х24х50 https://a.aliexpress.com/мм_mKhJWxA Виждам че има колеги минали по този път..Молбата ми е да споделят мнение.. Благодаря предварително за което..
  18. Kotarak

    Kral Arms

    И на мен са ми интересни тези дискавърита..дали на 100м имат ясен образ..
  19. Kotarak

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги каква е разликата между оптиките на Дискавъри в зависимост от буквените им означения..И съответно кой варянт е по добър..Също ако може и впечатления от марката като цяло.. Благодаря. VT-Z... VT-R... BGN 151.46 27%OFF | Discovery VT-R 6-24X42AOE SFP IR-MIL Long Range Shooting Hunting...
  20. Kotarak

    РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за пренасяне, стрелба и др.

    Чух че с ориз бил по културния варянт. :):):)
Нагоре