Резултати от Търсенето

  1. delpx

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте , къде в София мога да напълня СО2 пожарогасител и каква е горе долу цената? Благодарял
  2. delpx

    Haenel 312 , 311

    Здравейте , имам АТ44 и му сложих цев от хаенел 312. Пушката си стреляше идеално до днес ,когато я разглобих основно и подмених някой О-пръстени. И от тук идва проблема вече не стреля точно. Странното е ,че на 20 - 30 метра сее като лейка а на 100 улучвам всеки път бирена кутийка. Та въпроса ми...
  3. delpx

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Сега разбрах , благодаря. Пушката я взех за 120 от колега в другия форум , по магазините ги няма никаде май.
  4. delpx

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    моята също е пластмасова , опитах ама ми е струва че ще счупя нещо , пак ще пробвам , освен болта от горе на цевната кутия има ли нещо друго което да я фиксира ?
  5. delpx

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Като махна болтчето от цевната кутия и развивам цевта все едно е винт така ли ?
  6. delpx

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Здравейте , прегледах раздела но нямаше такава тема та реших да пусна. На скоро се сдобих с такава пушка и честно казано съм доволен от възможностите и. Имам малък проблем обаче , нямам идея как се смъква цевта , разглобих я почти основно но така и не успях да смъкна цевта. Ползвах тази схема...
  7. delpx

    БУЛПАП

    Имах същата идея за преправяне на приклада на АТ44 , сега като гледам снимките резултата е супер.Искам да попитам , наложи ли се да доизграждате приклада точно над ръкохватката оригинално там е по потънало и илиндъра няма да легне хубаво , как го изградихте толкова добре ? ПП. Другото което...
  8. delpx

    КОЛЕЛА, ТУМБЛЕРИ производство и маркиране.

    Аз съм си направил показалеца с подръчни средства по ето този начин - http://delpx.snimka.bg/other/or-jie.485818.26345984 http://delpx.snimka.bg/other/or-jie.485818.26345985 явно или ще го преработвам из цяло или ще го доработвам. :D За работата с РС-то съм го мислил но проблема е там че фолиото...
  9. delpx

    КОЛЕЛА, ТУМБЛЕРИ производство и маркиране.

    Супер написано и много полезно като съдържание. Аз имам един два въпроса , първо когато поставим колелото на оптиката и сме готови за оразмеряването му трябва да имаме някакъв показалец благодарение на който да се ориентираме къде да маркираме и след това да знаем на какви метри сме. На снимките...
  10. delpx

    ЧЕЛЕН ОПИТ ( или всичко което ни е впечатлило)

    Не зам дали съм оцелил правилната тема но това от линка по долу ме изкефи много :) http://www.yotov-archery.com/index.php? ... ductId=369 дали ще може с него да се стреля ФТ ;D
  11. delpx

    Моят автомобил.

    Колеги , ползвате ли някакви специални приспособления за превоз на пушките в колата или само ги мятате в багажника ? Аз до сега така ги возих но това ми ограничава доста багажника и си мислех да взема подходяща кутия за покрива която от вътре са се тапицира с дунапрен и да ги возя там. Според...
  12. delpx

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги имаше един пост с една снимка на която беше нарисувано на Пеинт къде трябва да се препили спусъка за да се олекоти. Цял ден се ровя във темата но не мога да я открия. Може ли да ми помогнете с обяснение къде трябва да полирам и изпиля за да го олекотя.
  13. delpx

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ами Lynx прав си че подобен докумен има огромна стойност но се съмнявам че ще мине пред КОС. Ако си купя нерегистрирана пушка и отида да я регистрирам ще ми поискат фактура или някакъв документ от магазина. Съмнявам се че ако отида с подобен договор в КОС ще тръгнат да търсят старият собственик...
  14. delpx

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Според мен дори и да си купи някой пушка с договор то той няма да има никаква стойност пред КОС. Общо взето такъв договор представлява един хвърчащ лист подписан от две лица. Ако имаше стойност щяхме да си правим подобни договори с не дотам реални данни и да си регистрираме пушките и след...
  15. delpx

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Гледам снимки публикувани тук във форума от чужди мероприятия и ми прави впечатление че масово обвиват оптиките във готварско фолио или нещо подобно на него. Защо се прави това какъв е ефекта ?
  16. delpx

    ПРЕЦИЗНА СТРЕЛБА - начини за нейното овладяване

    Изчетох цялата тема на ново , обаче не мога да разбера каква грешка правя аз или просто проблема е в пушката. Стрелях от 2 чувалчета с пясак на около 40 - 45м. Много от попаденията отиваха към 3 часа , други към 1-2 часа. Пише че това е зона на лявата рака , аз съм десничар , каде може да бъркам ?
  17. delpx

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Дълаг цилиндар ще се сложи обезателно. Иначе приклада е от еар софт пушка М16 излезна ми 25лв. а преработката към 30 лв. при стругар. чисто нов приклада е 45лв.
  18. delpx

    Приклади - изработка и поддръжка

    познат занимаващ се провесионално с аерография :) повърхонстта стана по гладка от стакло.
  19. delpx

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Ето и моят кросман пушко - пистолет ;D
  20. delpx

    Приклади - изработка и поддръжка

    Ето новата дрешка на приклада ми
Нагоре