Резултати от Търсенето

  1. S

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Да се попита някъде другаде?
  2. S

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Чакаме, дано да кажат цена и че може да се доставят
  3. S

    Помощ при избор на ПЦП

    Прочел съм ги внимателно, и нарушавам правилото за добрия тон само ако някой друг започне първи. Но за разлика от други хора уважавам всички дисциплини, калибри, мнения и тн, макар и повечето да ги намирам за безмислени. Точно за това има разнообразие, да се покрият различните интереси на...
  4. S

    Помощ при избор на ПЦП

    Ами тогава се запознай с термо оптиките и оптиките ден и нощ като цяло, защото явно опита ти е ограничен само на едно място - термо оптика може да се ползва и като съвсем нормална оптика за стрелба по хартийки, както и можеш да си правиш групи по хартийки с. 50cal, както и правят в групата...
  5. S

    Помощ при избор на ПЦП

    Ами ние с големите калибри, оптики с малко увеличение или термо такива, имаме ли право да изразим мнение или да пишем?
  6. S

    Помощ при избор на ПЦП

    И кое е забраненото? Не мога да карам колата и да си стрелям от прозореца по наредени бутилки или да си направя механични движещи се мишени да се упражнявам да стрелям за стрелба в гонка на близка стрелба? Някой хора умишлено се мъчат да се направят на интересни ама не им се получава много...
  7. S

    Помощ при избор на ПЦП

    А други ще останат разочаровани от стрелба в движение на 20м ;)
  8. S

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Хората които внасят от турция, могат ли да направят запитване за това (резервен комплект за Рексимекс Трон - 1бр цев, 2бр пълнители и 1 бр дотиквач в калибър 5.5) и евентуално да ми го докарат. https://www.avalemi.com/urun/reximex-pcp-tufek-namlu-seti
  9. S

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    https://jsb-diabolos.de/?slugs,79 Аз пазаря оттука - доставката за германия беше 8 евро и ми ги донесоха безплатно прияели. Обаче като поръчвах имаше само от първите, затова сега искам да си взема една кутия задължително от БГ и ако ми харесат да си поръчам доста кутии
  10. S

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    - Ще отговори на мн от въпросите ти. Голямата разлика е че имат в задния край нещо като пола, която ще играе ролята на споилер и най вероятно стабилизатор. Докато не ги тествам на моите цеви няма как да знам, но бих се радвал ако си поръчал и дойдат, да се разберем за една кутия :)
  11. S

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Да, за чужбина знам мн места, но не ми се плаща доставка и да ги чакам само за 1 кутия. Искам първо да ги пробвам и чак тогава да поръчвам големи количества. Затова ме интересуваше единствено наличност в БГ.
  12. S

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Някой знае ли дали новите JSB Knock Out в калибър 6.35 (не старите 6.37) ги има налични в някой бг магазин?
  13. S

    REXIMEX

    Aliexpress
  14. S

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Проект. 45 Piledriver - преди пушката е била настроена от Ники да стреля с леките проектили от Наско - 12гр със скорост 270-280мс. В момента чакам да пристигне карбонова бутилка 700цц, за да бъде заменена със заводската 480 кубикова, която пък отива на Трона, за да бъде засилен и той на...
  15. S

    Помощ при избор на ПЦП

    Еми стреляй си с Кнайта! Тука момчето пита херкулес или бигмакс и като притежател на 2те пушки му казвам за мен коя е по добра, а той да си прави извод и избор. Има едни руски пишки по 2.5кг, мисля че са още по леки от бигмакса ;) Перфектни са за някоя ЖЕНА дето и е тежко
  16. S

    Помощ при избор на ПЦП

    Бигмакса като го хванах беше платстмасово лайно, с осенъци и хлопаши елементи навсякъде - ужасяващо евтина изработка. За теглото ДА - по лек е , но на мен не ми прави проблем, явно съм по подготвен за носене на тежко от други хора или същите са прекалено разлигавени - все ми е тая (Имах...
  17. S

    Помощ при избор на ПЦП

    Имал съм и 2те пушки и бих ти препоръчал Херкулеса. Визията ми допада повече, качеството на изработка е в пъти по добро, платото и скороста се настройва за 2 мин да си стреляш с jsb 2.2 перфектно, дори и без друг тунинг пушката е супер! Понеже чашките по ред причини са затворена страница за мен...
  18. S

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Иво boxingteam91 мин година беше докарал един бигмакс от турция на приятел, който в последствие се оказа с някакъв фабричен дефект и веднага реагира да върне парите - нещо, което мн малко хора ще направят! Взимал съм мн неща от него и е винаги коректен! Така се създават приятелствата :) +1
  19. S

    Kral Arms

    Припознах се тука :D , аз пък лично не ме интересува 50 метра да е дупка в дупка и гоня и последните м/с. Джъмбото преди да се заиграя с 280мс ги редеше 10 изстрела в една голяма дупка. Вдигнах на 299-300, групата беше 6-7см. Намалих на 285-287 и групата вече е около 3см и така я оставих. Това с...
Нагоре