Резултати от Търсенето

  1. CaMyPau

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Пускайте и инфо във Вайбър групата че тук вече много рядко влизам.. Ще ми се да мина да ви видя.
  2. CaMyPau

    Купа Балкантрейд 26-27.06.2021г.

    Да вметна че това ни е 10-то юбилейно издание на купа "Балкантрейд" . Точно преди 10 години направихме първия "Балкантрейд" в "Хайдушко сборище".
  3. CaMyPau

    Купа Балкантрейд 26-27.06.2021г.

    Име и фамилия - Огнян Иванов Ник - CaMyPau Модел пушка - Walther LG300XT Модел оптика - Falcon T50FT Модел чашки - JSB Exact 4,53
  4. CaMyPau

    ФТ Искър 17.04-18.04

    Огнян Иванов CaMyPau Walther LG300XT Falcon T50FT JSB Exact 4,53
  5. CaMyPau

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    АААА мед не. Ще кацат предимно пчели, а ако ви видя да ги трепете ще ви намажа дупетата с люти чушки... п.п. Румба, баси групите чуек.. Отначало си викам - е кво толкова? 30 м. от ФТ и аз ги правя такива.. После се зачитам по-надолу пише "прав".. Връщам пак нагоре. Верно пише прав. Луд си ...
  6. CaMyPau

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Върви при Янко. Можеш да му се довериш. Тук само ще те забъркат още повече. Изпуска ти полиамида. Не е нужен нов БК.
  7. CaMyPau

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Човека е сменял полиамида в клапана. Оттам изпуска. Обади се на Янко /@cilindura/ - От Шумен е и е един от най-добрите майстори които зная.
  8. CaMyPau

    Хелий

    Голяма раздумка тук. Има хора дето бяха зарибени по екстремен бенчрест. Там хелия е напълно приложим. И не е чак недостижимо скъп, при положение че се дават луди пари за оптики, къстъм проектили и така нататък. Просто ентусиазъма последните години към бенчреста поугасна, но надявам се няма да е...
  9. CaMyPau

    Хубави стрелкови якета + техника на спускане

    Гледал ли си някога спортна стрелба в зала. Регистрирай се в техния форум и ги питай защо.. И ние също не разбираме нищо а само копираме от тях...
  10. CaMyPau

    FT Бяла Слатина (Лазарово) 05.09 -06.09

    Огнян Иванов CaMyPau Walther LG300XT Falcon T50 10-50x60 JSB Exact 4.5mm/0.547гр. Клас PCP
  11. CaMyPau

    ФТ Асеновград 06-07.06.2020 г. (откриване на сезон 2020)

    Огнян Иванов CaMyPau Walther LG300 Falcon T50 Jsb Exact 4.53
  12. CaMyPau

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Дори за тунинг, заготовката трябва да е читава. С калпава цев колкото и тунинг да направиш се тая...
  13. CaMyPau

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Стрелял ли си с тези ? Дали пробиват 2 см. чамова дъска ? :-[:-[
  14. CaMyPau

    Среща - Врачански Балкан 2020

    С този вид "отношения" вече доста години тъпчем на едно място. Не казвам кой е крив и кой е прав, защото истината е някъде по средата. Много е трудно да намериш точните думи, когато знаеш че отсреща не искат да те чуят. Важи за всички. Когато пишете и показвате лично отношение, знайте че го...
  15. CaMyPau

    ФТ Асеновград 28-29.03.2020 г. (откриване на сезон 2020)

    Вчера с Део установихме че не съм се записал /то ЕГН-то не прощава/, та да го направя. Огнян Иванов CaMyPau Wlather LG300XT Falcon T50FT JSB Exact
  16. CaMyPau

    Възглавнички за стреляне в поза седнал за FT

    Няма допустима дебелина. Седалката трябва да влиза в кутия с размери 55х55х15 см. Влиза ли в тоя обем е ОК.
  17. CaMyPau

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Фейзъра е страхотен мотор. Сподели след Р1-цата как го чувстваш..
  18. CaMyPau

    Възглавнички за стреляне в поза седнал за FT

    Симо, това тая сивата, голямата ли е? Ако е така то и аз имам такава и не е мръднала. Повече от три години. Доста повече. Ако са същите ще искам и аз една , но с размер, посочен от мен..
  19. CaMyPau

    МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

    Тук има повече инфо. Май се очертава това да е отговора на Армс във ФТ общността. Доста неща са изчистили, както и се споменава за противооткатна с-ма. https://www.pressreader.com/uk/airgun-world/20200101/281822875679822 https://www.pressreader.com/uk/airgun-world/20200101/281861530385486
Нагоре