Резултати от Търсенето

  1. L

    НОВИНИ

    Малко се изненадах, че няма такава тема, но ето, и аз да допринеса с нещо. :p Смятам, че ще е полезна и ще се използва. Ако не знаете тоя пич, каналът и магазинът му са жестоки, разгледайте ги, германският магазин доставя и до нас. Работи с AEA, Huben, има арбалети и какво ли още не. Та той е...
  2. L

    AEA оръжия

    Не можах да намеря тема за тези американски пушкала, а си мисля, че биха предизвикали интерес. Специализират мощни оръжия за лов. Имат доста полуавтоматики, като най-последната им, доколкото разбирам, е този 45-калибров звяр. На този линк можете да намерите инфо и клипове за него, вече има и...
  3. L

    Колкото се може по-тиха 5,5 пушка (или комбинация пушка+модер)

    Здравейте! Събирам информация за пушкало, което в общи линии да има следните характеристики: колкото се може по-тихо, да е в калибър 5,5 и да не е нещо гързарски скъпо. Нямам претенции дали да е ПЦП или пружина/газово бутало (още нямам такава пушка, а знам, че трябва да имам). Просто имам голям...
  4. L

    Seneca Aspen и други Multi-Pump PCP-та

    Гледам, че няма тема за тези изгъзици и ми е интересно какво мислите. Наскоро открих един холандски сайт, който продава разни по-завъртяни неща, които обикновено ги има главно по Америката, сред които и въпросната машина Seneca Aspen - https://www.shogun.nl/seneca-aspen-pcp-air-venturi.html...
Нагоре