Резултати от Търсенето

  1. L

    НОВИНИ

    Гледах някакви клипове за това чудо, всички казват, че е солидна изработка. Защо смяташ, че е боклук, освен заради правилото, че колкото повече движещи се части има, толкова по-голям риск нещо да се прецака? Попадала ли ти е случайно такава?
  2. L

    AEA оръжия

    Просто са измислили по-интересен начин за събаряне на къщи, вместо да е с багери. :rpg:
  3. L

    AEA оръжия

    Просто знаят, че ще имат голям пазар в Щатите за тоя топ. Не са го правили за Европа, вероятно :broom:
  4. L

    Варненска група - SEA WOLVES

    Няма сайт. Идваш в стрелбището в мола събота и/или неделя и с голяма вероятност ще срещнеш съмишленици.
  5. L

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Забравих да ти благодаря, защото се възползвах! А сега до 30-ти октомври имат намаление на оптики с до 30%
  6. L

    AEA оръжия

    Вариант на (или същият като) AEA Defender вече има в Европа, в gogun.de. Това е двузаряден пистолет, който изстрелва стрели уж за под вода, но не само. Въздухът е в "патроните", които се помпат до 350 бара. Ето ви едно клипче на английски, ако ви е интересно, има и на немски. До 50 джаула...
  7. L

    AEA оръжия

    Можеш ли да пуснеш два-три линка, че нямам време да търся?
  8. L

    AEA оръжия

    Трудно е да се каже каква му е идеята сякаш. Те американците си имат всякви пушки за самозащита и едва ли им е до Бинтака, а в Европа повечето държави ще искат разрешително за него. По-скоро за лов, ама ако не прави групи дори на 30 м, не знам...
  9. L

    AEA оръжия

    Има разни клипчета с тестове на Бинтака, сигурно някой се е сетил и да сложи едно хроно, ама трябва се гледат
  10. L

    AEA оръжия

    Tози европейски сайт за АЕА, който сме коментирали, гледам, че е добавил доста неща към каталога си, включително 45-калибровия полуавтоматичен Bintac. Почвам да събирам пари за коледен самоподарък. :shootup:
  11. L

    Обяви от мрежата

    Колеги, нямам никаква представа за тази пушка и нейната стойност, продава се като "стара" в магазин за антики - Diana Model 27, цена 270 лв.
  12. L

    Обяви от мрежата

    Имам такава и съм много доволен. Ако някой си търси помпа, няма друго такова съотношение цена-качество.
  13. L

    НОВИНИ

    Малко се изненадах, че няма такава тема, но ето, и аз да допринеса с нещо. :p Смятам, че ще е полезна и ще се използва. Ако не знаете тоя пич, каналът и магазинът му са жестоки, разгледайте ги, германският магазин доставя и до нас. Работи с AEA, Huben, има арбалети и какво ли още не. Та той е...
  14. L

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ами добре, ще го сменя, то и без това трябва да го направя, пък дано се окаже проблемът там. Малко не ми се щеше повече аз да пипам, понеже съм пълен лаик... Ъпдейт: Смених го, същата работа, само дето сега не трака, но и пак не пълни.
  15. L

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Не го бях смазвал като хората, счупи се буталото, поръчахме и сложихме ново с един приятел, но след това започна да пълни само докъм 150 бара и не повече. Смених клапанчетата или както там се казват (check valve, едни малки кафяви конусчета в пружинки), почистих им легълцата и оттогава хептен не...
  16. L

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колеги, препоръчайте ми човек, който се занимава с ремонт на компресори. Става дума за това китайче лека категория.
  17. L

    AEA оръжия

    Не, китайска е компанията, доколкото знам си се правят в Китай, но фирмата оперира от САЩ и основно там се продават заради мощността им.
  18. L

    AEA оръжия

    Сайтът е коректен, вече колеги са пазарували от там.
  19. L

    AEA оръжия

    Нови пушкала подобни на HP SS и Carbine, но с още функции.
Нагоре