Резултати от Търсенето

  1. С

    Може ли да ми предложите пушки с помпа 6.35 до

    Имам хатсан флаш пъп с помпа, оптика, куфар и тунинг. Ако прояваваш интерес пиши на лично
  2. С

    Vulcan 3 25кал или fx-impact-m3 25кал

    Преди време и аз бях пред тази дилема. Случайно видях че колега продава тайпан ветеран лонг и го купих. Определено не съжалявам, 55 изстрела, много тиха с фабрично заглушена цев,около 100 джаула.
  3. С

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Днес въпреки лошото време пробвах taipan veteran long 6.35. Разстоянието е 47 метра, измерено с далекомер и тествах няколко вида слъгове. Стрелях подпрян на вратата на колата, доста неудобно но пък резултатите са задоволени. Ще трябва да ремонтирам бетона. Как качвате снимки с такова добро...
  4. С

    Заглушител (moderator, supressor)

    Как може да се подобри хътсанския модератор, за да стане по ефективен?
  5. С

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Гледах в един бг сайт, че има различна начална скорост в полза за на маверика
  6. С

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Маверика и той е на същата цена. Има разлика между двете пушки?
  7. С

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здравейте, какво ще кажете за FX WILDCAT MkIII 6.35. ще стрелям със слъгове и се колебая с късата или дългата цев да е VP вариант или Sniper. Каква им е разликата?
  8. С

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    От къде може да се намери приклад за нея за булпап?
  9. С

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Някой с добри впечатления от насадка за нощно виждане от алито?
  10. С

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Някой с Snowpeak p35? Носи ли на тунинг, стреля ли със слъгове?
  11. С

    Hatsan Flash PCP

    Възможно ли на флашпъпа да се сложи по голяма бутилка за въздух и от там да вдигне малко мощност?
  12. С

    Hatsan Flash PCP

    Май нещо се засегна
  13. С

    Hatsan Flash PCP

    Не всички са експерти като теб...
  14. С

    Hatsan Flash PCP

    Бяга на третия дот в дясно на 50 метра. Цевта я чистих скоро, преди не повече от 100 чашки. Не летят на право. Четох по руските форуми вчера, че е от пластмасовата осмица. Дали е така не знам.
  15. С

    Hatsan Flash PCP

    Стрелям само с жсб 1,64
  16. С

    Hatsan Flash PCP

    Групата на флаш пъпа ми бяга на дясно. Някой има ли идея от какво се получава? Оптиката е с моноблок и я транспортирам в пластмасов куфар. Прострелвам я и след известно време пак бяга в дясно.
Нагоре