Резултати от Търсенето

  1. Gatio

    Kral Arms

    Здравейте, Взех да се замислям дали да не си продам крала, та ако може някой да ме ориентира какви пари да му искам. Става дума за Kral np-01 5.5, на който сложих по-дълга цев 58см от Reximex Tron и малко-по-голям резервоар от np-03 /150cc мисля че беше/. Разпробити трансфери на 4,8мм, клапана...
  2. Gatio

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, Пускам тема извън темата на форума. Попадна ми един телфер, на който кабелите са отрязани. Намерих командно табло за телфер с два бутона - за двете посоки на въртене. Обаче не знам как да свържа кабелите. Съответно и захранващ кабел трябва да закача... Публикувам снимки. Ако...
  3. Gatio

    Русенска група - DANUBE POWER

    И аз мисля да се включа някой път
  4. Gatio

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Аз съм си поръчвал от тук...
  5. Gatio

    Kral Arms

    Съгласен съм, това имах под ръка в момента...
  6. Gatio

    Kral Arms

    Здравейте, Направих малко промени по моя Puncher NP01, като сега е с резервоар 180сс и цев с дължина 58см. Разширих трансфер портовете на 4,8мм, поиграх си с клапана, като си направих нов от полиамид, смених пружините.... общо взето направих всичко за което е писано в темата. Докарах му мощност...
  7. Gatio

    Kral Arms

    Колко е дълъг 180cc резервоар?
  8. Gatio

    Kral Arms

    Да, така е, въпроса ми по-скоро е може или не може да се удължи. Не съм мислил колко ще струва цялата интервенция. Незнам и колко струва по-голям цилиндър, подходящ за този модел
  9. Gatio

    Kral Arms

    Здравейте, Искам да споделя една мисъл, която ми е в главата от няколко дни. Става дума за Puncher np 01. Понеже цилиндъра е много малък, само 106 кубика, някой дали не е мислил за удължаване на цилиндъра с подходяща тръба. Т.е. развивам клапа нито тяло. Правя междинна тръба, която ще влезе...
  10. Gatio

    Kral Arms

    Понеже днес доста ме сърбяха ръцете, отидох и си купих малко полиамид. Поиграх си и направих нещо, но утре ще го пробвам дали уплътнява добре. jony, благодаря за отзива, ако утре пак изпуска ще там размери.. Т.е. те размерите са следните: полиамид ф10, дължина на детайла 4мм, отвор в центъра 4мм.
  11. Gatio

    Kral Arms

    Или по-скоро ми трябва полиамидното уплътнение.
  12. Gatio

    Kral Arms

    Здравейте, моля за съдействие: Търся си клапа за puncher np01. От Русе съм. Разчовърках моята и сега....грижи. Благодаря предварително!
  13. Gatio

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Здравейте, смених пружината на Supercharger с ГП. Дали ще има разлика в стрелбата ако добавя утежнителя на старата пружина?
  14. Gatio

    Русенска група - DANUBE POWER

    Коя е фб групата?
  15. Gatio

    Русенска група - DANUBE POWER

    Благодаря на shaman за оказаното съдействие!
  16. Gatio

    Русенска група - DANUBE POWER

    Здравейте, търся човек с хроно от Русе, който ще ми окаже съдействие да си замеря пушко-пистолета Hatsan Supercharger. Смених му пружината с газова и ми е интересно да разбера каква е скоростта в момента.
  17. Gatio

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Да и според мен, хващай пистолета и обратно в магазина. Би трябвало да го подменят.
  18. Gatio

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Мисля да се спра на Walther 4x32 ci
  19. Gatio

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Да, и аз се чудя каква оптика да си монтирам. Моя е 5.5 и на 30 метра целя кутийка от Nan. Иска ми се да увелича дистанцията до 50м, ама за там вече си трябва оптика...
  20. Gatio

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Здравейте, някой може ли да сподели как си поддържа Supercharger-a? Благодаря предварително!
Нагоре