Резултати от Търсенето

  1. M

    Kral Arms

    Колеги здравейте Имам питане относно 2 пушки които съм харесал и бих се радвал по-запознатите от вас да споделят мнението си за тях. Става въпрос за: KRAL PUNCHER SUPER JUMBO 6.35mm KRAL PUNCHER BIGHORN 6.35mm Споделете коя според вас е по-издръжлива по-точна, каквото и да е , се радвам да...
  2. M

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Явно ще чакам ново понижение на лирата за да станат цените по-поносими. Писах си със 6 сайта и 2-ма човека в оръжейни магазини, и ситуацията е следната. Всичко на новите цени с 50% увеличение , без значение дали е стара стока или ново заредена. Или да се насоча към друг производител. Няма да...
  3. M

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Лоша работа колеги. Не знам аз ли съм карък или просто мал-шанс но цените в Турция се променят ден за ден ( и то пък точно когато реша да си поръчам) Не съм се отказал но и не съм навит да купувам на новите им цени. Търся варианти да си ощастливя дните си със нова пушка но да видим. Ще пиша...
  4. M

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Този магазин го гледах в един клип по YouTube за пазар в Одрин. Казваха че бил най-заредения. Не знам
  5. M

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Не точно правя го защото виках неволята няма кой (не познавам точните хора)пък и до колкото знам е по лесно да си я внесеш на твое име.
  6. M

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Насочете ме към някой колега който го прави, ако може и да е от бургаския район ще е супер. Не съм запознат с комисионните. Аз съм отворен към всякакви предложения
  7. M

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Здравейте. Искам да попитам по запознатите как мога да си купя ВО от Турция? Прочетох темите свързани с внос , деклариране по граници. Ходих в служба КОС и питах служителя който ми обясни че няма нищо сложно. 1.Харесваш си 2. Купуваш с фактура 3. После декларираш на границата и даваш...
Нагоре