Резултати от Търсенето

  1. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Здравейте Да събудя темата с един въпрос за 4.5мм скорости при Комета 400 с газова пружина ! Някой мерил ли е тази пушка в този калибър , ако може малко реални скорости на чашката... да сподели , че на"книга" ги дават около 390м/с ?
  2. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Могат да зареждат ))).....Kifa нацели тук десетката )))) изморяваме се естествено ! Правим около 120-150 изстрела....след 50-тото зареждане мишената започва да се цели трудно )))) ...означава с по-лесно зареждане/сгъване/ да търся/джаули/ , единия стрелец е жена )))) Kifa...много си "лош"...
  3. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Имам на 5.5 Комета с газова пружина , стреляме винаги по 2-3ма , а пушката е една )))) , затова пуснах и темата за втора пушка ! Пушката ми хареса и се чудих , каква да поръчам....и съответно чета по форума , че 4.5мм е по добрия избор за калибър . Kifa дай ако може съвет каква друга да взема...
  4. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Благодаря много за информацията ! :cheers:
  5. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Търсих в Бг Комета-400 4.5мм с газово бутало , но търговците са` е изчерпали и , затова се насочих към Мундилар ! Коректни ли са` от Мундилар като продавачи , пристигат ли навреме платените стоки !? :)
  6. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Някой купувал ли е през Мундилар въздушно оръжие в близко време ? Как стои въпроса с уведомителния режим в КОС след такава покупка !? Поздрави
  7. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Здравейте Натрупвам опит с пушката и газовото бутало , естествено се покачва бройката на засилените чашки :) Да попитам по-опитните , затова как се амортизира с времето газовото бутало на пушката , след колко цикъла на стрелба се подменя ориентировъчно и какво трябва да следя/очаквам/ ...
  8. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Kifa написа : Don беше писал преди време,че не е лоша пушка,но вероятно е позастояла и ще трябва да смениш консумативите - Hammerli Hunter Force 750 Combo на 16 джаула Трудна ли е тази ревизия на пушката , предполагам , че специалист трябва да е направи ? Поздрави
  9. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    https://gunshop.vertex-bg.net/Shop/Product/Въздушна-пушка-Ruger-Air-Scout-45-mm-5b4de77324d21 Това е от онзи ден,20м. силен вятър на 11ч. и бързане защото започна да вали.. Тази мишена ...с оптика ли е стреляна или само на механични ...? Позрави
  10. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Здравейте Познат ме посъветва да разгледам Hammerli Hunter Force 750 Combo на 16 джаула ! Ще се радвам да чуя отзиви и за тази пушка .Има е` в Бг и цената е приемлива за моя бюджет .
  11. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    4.5 ще е калибъра , то е ясно вече :) Покрай руската пружинна пушка в Геодар поразгледах и тези с газовите бутала на 4.5 мм пушки ? Цената им е доста атрактивна и то с оптика ! Някой може ли да даде отзиви за тези пушки нитробутала /не ми е ясно защо е нитро..или е реклама/ , как се амортизират...
  12. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Заложения бюджет до 500-600 лева е недастатъчен за псп...с бутилка , която е около 500 лева , средствата скачат доста :) . Да попитам за пп пушки , какво им е предимството по отношение на "газовото бутало" за различните дестинации ? Малко ме притеснява зареждането на 4.5 мм чашки при пушки с...
  13. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Astra , в профила пише , че си от Пловдив . Там има ли такива "благинки " бутилки , пълнене ? На 100-на километра съм от града на тепетата ! 4.5 мм чашки при по-голяма тежест , примерно около грам водят ли до загуба на дулна скорост ?
  14. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Вярно , че ми се върти из главата избор на 4.5 милиметровата пушка ! 20-на изстрела с едно помпане са` удачни според мен и достатъчни /знам ли не съм имал псп)))/! Въпроса е как се работи с помпата ..... там колко са усилията , както и надежност на самата помпа за нагнетяване...за бутилките...
  15. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Супер е пушката , която посочи но ще надхвърля почти двойно бюджета с помпа и аксесоари ! Мислех си по скоро за тази но е нямат налична : https://zarimex.eu/vazdushna-pushka-diana-stormrider-kal-5-5-mm
  16. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Здравейте Пушката , която имам е с чашки 5.5 . Чета във форума и намирам много и изключително полезна информация за скорост / сила на поражение в зависимост от маса и диаметър и съответно точността! На 5.5 мм на коло 20-на метра чашката лети почти без парабола и точността след прострелката е...
  17. H

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Здравейте Нов съм във форума но имам вече въздушна пушка ! Историята е следната , отидох до оръжеен магазин за определена марка въздушна пушка , но там ме "задължиха" да си взема Cometa Fenix 400 ! Благодарен съм на продавача , пушката ми харесва все повече. Изстрелях около 800 чашки , пушката...
Нагоре