Резултати от Търсенето

  1. В

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Уведомил съм имам си документ,защото тукашните полицаи казали на един колега че с въздушно оръжие имаш право да стреляш само о единствено на стрелбище
  2. В

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Значи ако случаино родната полиция ме види в полето над 200м извън града да си стрелям по кутиики, няма даимам проблвм така ли да разбирам
  3. В

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Здравейте колеги, някои знаели точно закона към днешна дата, къде можеш да стреляш и по какво законно, в смисъл извън града мога ли да си стрелям или само на стрелбища, и има ли закон по какво може да се стреля вредители например, не че убивам животни, жал ми е но ми е интересно, а и може да не...
  4. В

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    Как да си направя спусъка на бт65 чувствителвн заводско е доста твърд доста натиск иска, искам да попи докато го пипнеш да стреля по мек демек, благодаря
  5. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Тяка в цевта видях че го няма, ако може да кажете как да го сложа новия без да вадя цевта, а тук на избутвача трябва ли да има опръстен, и да дадете размерите ако може
  6. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Как да видя дали е тои трябва да разглобявам нещо ли
  7. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги не бях заредил напълно пушката, избутвача не беле бутнат до краи, и се случи нещо, истреля си чашката, заредих извадих пълнителя и на него имаше един скъсан опръстен и нз от къдее нее от пълбителя там са си, и сега имам чувството че няма сила, в смисъл чашката не отива докато стрелнеш да...
  8. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Мерси колега за саита, сега да споделя на 55м днес с първите jsb 1.64 на пушката стокова какво направи с малко по корава пружина както ме посъветва gadnqra, а и за мн други неща благодаря му, и ето резултата
  9. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колега ще си купя нов клапън да имам резерва но от къде саит нещо ако може да дадеш?
  10. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Оправих нещата благодарение на gadnqra, жив и здрав.
  11. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    И колеги някои ако може да ми огигури бронзова тапа за клапана тая с дупките дето се навива отзад, да каже цена плащам си за такава че на моята и се взе тока отиде си от завиване и отвиване.
  12. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    И ако може размерите на опръстенчето на иглата мъничкото и на полиамид ли каквое размера на опръстена, исвинявам се за въпросите но наистина ви благодаря за помоща
  13. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Благодаря колега, даите съвет как да искарам бялото нещенце без да го нараня, и как да вкарам тази игла пез да се скъса това малко опръстенче защото всеки път влиза изведнъж и се закъсва пръстенчето
  14. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Благодаря и все пак да кажете от къде може да се купи БК
  15. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Забравих да кажа че преди малко пробвах да заредя цилиндъра извън пушката и испуска от клапъна все едно го няма
  16. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Hatsan bt65 е пушката
  17. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги нз ко да прая вече смених опръстена на иглата въпреки че се скъсаха всични нз зашо като я поставям и нямам вече някои ако има може да ми рати ще си платя, смених бялата пластмаса с опръсрена, въпреки че стария си беше маи добре на 200 истрела е пушката, едвам извадих това бяло нещенце...
  18. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги малко помощ, тръгнах да зареждам пушкалото, не зарежда а всичко минава през цевта.
  19. В

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Това е група на 55 метра днеска ги мерих, че някли хора не вярваха чее на 50 метра, даже са 55 с умрели гамо магнум чашки с стоково бт 65 6.35, на мен лично това ми стига, единствено разода е голям, та питам ви колеги ако само сменя пружината с по твърда без другите неща поне засега де, ще пречи...
Нагоре