Резултати от Търсенето

  1. Unstopable

    Пловдивска група

    Колеги в Пловдив събирате ли се някаде на стрелба и бира? Има ли действаща група в региона?
  2. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Jorom, скоро ще ти ставам съсед в Бургаските околия, ще обменяме опит на по бира и стрелба, ако си ок.
  3. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Много добре се е получило! Браво
  4. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Скоро ще има на пазара Български качествени сачми, от 30-ти калибър нагоре, на нормални цени, под 30ст за брой!
  5. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Честито, добре изглежда и на 12 часа:) А аз съм в процес на оборудване на CNC-машини и една леярна, ще става с контролируема среда:) Ще започвам разработка на калъп за пресоване и леене на проектили тип куршум! За жалост БГ е много опоскано от към специализирана техника и инструменти,и случайно...
  6. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Да, спусъкът е доста твърд и натегнат! Не би било лошо да е малко по мек за по прецизна стрелба Имаш ли от новите пълнители? Мисля че са решили проблема.. и с тях няма да има проблем с ударите по ръбчетата между чашките на пълнителят. Поне така твърдят американците от Youtube:) При мен все...
  7. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Оказва се значи че нямат разлика. Моят с оригиналната цев, с 2.02 проектила, на 220-225 бара направи 234м начална скорост. Джуалите незнам как да ги измеря. Как е от към точност? Тества ли го вече на по далечна дистанция?
  8. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Благодаря:) Около 5кг и половина, но така накачена ще се стреля само от двунога. Иначе ренджфайндера и двуногата са с бърз захват и сваляш около 500гр за 20 секунди.
  9. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Да качим малко снимки в темата. Най на края всички аксесоари пристигнаха от „по света и у нас„:bravo: Много съм хаппи :rolleyes: :cheers: :rambo:
  10. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Същият съвет получих и аз от косаджиите!
  11. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Къде е тоя закон и къде може да видим законовите норми за използване и употреба на ВО..къде, какво, как..? Че доста рових и нищо не открих! Моля за извадка на закона!
  12. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Това с уведомленията е нормално, чакаш и нямаш право да стреляш, докато не ти го издадат! Относно стрелбата по полянките и частни имоти, няма да даваме обяснения ако не се застрашават „хора, живи същества, околно имущество и се внимава за пасанти„! Но да, всеки си преценя сам:) и трябва да се...
  13. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Не, инфо по телефон от косаджия! Никъде нищо написано не открих, което да забранява и ограничава спортна стрелба в частни имоти с не огнестрелни оръжия и муниции!
  14. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Колеги, Преди малко разговарях с познат от КОС. В частен имот ли си, не застрашаваш ли хора и животни, недвижимо или движимо чуждо имущество... ако ще и ограда да нямаш, може да си стреляш с ВО на воля по мишени в имота и да си пееш!!!:rambo: Дано съм бил полезен!:winner: Тестовете с Блица...
  15. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Говорих с колега от системата, но не косаджия и те не знаят точно..та пак ще се допитваме до КОС! За обществените места е ясно че не може да стреляш и нямаш право и пиратка да хвърляш, но за частни имоти, обезопасени, не-застрашавайки хора и животни... може да си стреляш на воля с ВО! След като...
  16. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Така както изглежда колеги.. никъде няма точно определн и написан закон и регламент, за употребата на въздушно оръжие с любителска цел! Камо ли за подобни върху обезопасени частни имоти! Може би колегата „pakfa„ да има право и всека община самосиндикално да си разпорежда нейни-си...
  17. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    За съжеление никаде не открих закон и норми за начин на употреба и изисквания на МВР за ВО! Може да го тълкуваме до без край:(
  18. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Значи спираме с тестовете на Хатсана на двора. Но, да проверим и КОС тия дни, да си кажат тежката дума! Привсе че със сигорност булеварда до нас е по шумен от нашите пушкала.
  19. Unstopable

    Hatsan Blitz 6.35 Мнения или опит?

    Говорих с познат полицай, че в КОС днес не вдигат. Мисли че не е проблем ако си си в имота и не представляваш опасност за околните! Но нека питаме и в КОС когато вдигнат тел.
Нагоре