Резултати от Търсенето

  1. Дончо Иванов

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Тази пушка струва 9675 лири.При добър пазарлък би трябвало да я вземем за 540 лева.Познавам Ахмед,добър търговец е!Ако сметнем освен пушката и пътя ,цената става малко по друга.
  2. Дончо Иванов

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Утре ще питам племенника си(от Павликени е)Вторник мога даже да отида и видя.
  3. Дончо Иванов

    НОВИНИ

    https://www.facebook.com/share/r/xJhWUqUccDpkLfWo/
  4. Дончо Иванов

    Старозагорската група

    Здравейте!Питам за един приятел от Ст.Загора.Дайте координати къде да си напълни нова карбонова бутилка с въздух? Благодаря предварително!
  5. Дончо Иванов

    Да поговорим за въздух!

    Когато си забравил зарядната станция!
  6. Дончо Иванов

    Моето видео

    Хатсан Блиц 6,35 мм. Първа стрелба!
  7. Дончо Иванов

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Това е огромен град!Има стотици магазини за ВО.Просто напиши в чичко Гугъл и ще намериш доста в централната част. Другия вариант е да ме наемеш за гид! Не те съветвам-много пия!
  8. Дончо Иванов

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    От доста време коментирам,че водата трябва да е в по голямо количество!При 15-20 литра вода тя бързо се затопля и компресора почва да вдига градуси!Аз ползвам съд с 70 литра вода(не слагам лед)и спокойно пълня на три пъти шестлитрова бутилка.Температурата на водата не е най големия...
  9. Дончо Иванов

    Велико Търновска група

    Нокаут -2,176
  10. Дончо Иванов

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Помолил съм хората в одринския магазин да потърсят от старите цени.Ще видим !
  11. Дончо Иванов

    Една интересна чупеща се пушка!

    Така,така!Смейте се на бедния ,стар изкуфял,добър човек! Помня,помня!
Нагоре