Резултати от Търсенето

  1. N

    Zoraki, Benjamin или HDR .50

    Добре, доста полезно. Значи за момента HDR отпада. Сега остава ако има някой колега, който има опит с Benjamin да каже мнение.
  2. N

    Zoraki, Benjamin или HDR .50

    @Hidden Благодаря за изчерпателния отговор! Имам два допълнителни въпроса: Зораки как е като размери самия пистолет? Не откривам спецификациите в сайта, в който гледам. HDP/ HDR наистина ли променят скоростите на всеки изтрел заради бутилката и това дава сериозно отражение на точността...
  3. N

    Zoraki, Benjamin или HDR .50

    Здравейте, Тъй като пушката в някои случаи, когато има и друг багаж натежава, реших да се оборувам и с един пистолет. Цел: стрелба по шишарки, кенчета и подобни на 10-15 метра. Ето на какво съм се спрял: Въздушен пистолет Benjamin Trail NP Mark II 4.5/ 5.5 - хареса ми, защото е газово...
  4. N

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Колега, благодаря за съветите! Не съм смазвал нищо до сега, а има логика. Имам спрей за смазване на брави, дано да свърши работа. В джоба си имам винаги един мултитул с отвертка, но не съм се сещал до сега да затягам нещо (нищо не ми е подсказало, че има разхлабване).
  5. N

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    От няколко месеца съм собственик на Browning X Blade 2, 5.5 с газово бутало. Впечатления от пушката. Външен вид: Синтетика с метал, красивия елен на дръжката, много приятна за окото Тежест: Лека и не изморява ръцете Надежност: За няколко месеца нямам проблеми. Частите са масивни и здрави, но...
Нагоре