Резултати от Търсенето

  1. К

    Избор на пушка

    Здравей @atanas.m, Да купих пушката и главно сина ми стреля с нея (затова и се спрях на нея пред 35, защото е по-лека). Не съм специалист, а професионален лаик :) но моите впечатления са много добри. За сега е стреляно около 100 пъти с нея на дистанция около 20ина метра (без оптика) и точнстта е...
  2. К

    Избор на пушка

    Благодаря много за съвета. Ще го послушам. HW50S ще е пушката.
  3. К

    Избор на пушка

    Благодаря xpresident. Моля колегите, които са стреляли и с двете пушки (HW35 и HD50) да кажат с една дума коя е по-добрия избор. Благодаря предварително. Извинявайте за може би глупавия въпрос, но под ПП предполагам имате предвид Пружинна Пушка?
  4. К

    Избор на пушка

    Значи 35 е по-добрия избор пред 50 или греша в извода?
  5. К

    Избор на пушка

    Благодаря! Цената за EU е с около 100 отгоре, но пак е в границите. Ако трябва да избирам между 50 и 35?
  6. К

    Избор на пушка

    Благодаря на включилите се. Ще се придържам кън Вайха. Ще помоля да кажете кои от споменатите модели на Вайха според вас са за предпочитане по ред. Моделите са 35, 50, 80, 95/85. От 50 намерих само една възможност, а от останалите има опции като повечето на старо от UK). Това, което виждам е, че...
  7. К

    Избор на пушка

    Благодаря за съветите. Обобщавам: — По-добре Вайх (макар и на старо) от нова Диана — Препоръчани модели: HW50, HW35 — Стават и HW95/85 Виждам, че има опция (цената изглежда ОК) и за модел HW80 K? Мнения? Питам за различни модели, защото няма голям избор от магазини, които да ги предлагат...
  8. К

    Избор на пушка

    luft9waffe, Благодаря за бързия отговор. Всички Диани, които съм споменал са с Т06 спусък. Значи да разбирам че Диана 34 е по-мощна от споменатите ХВ-та? В такъв случай да разбирам ли, че ме съветваш да взема Диана 34? Premium предполагам? Четох във форума, че Дианите чупели оптиките. За...
  9. К

    Избор на пушка

    Здравейте, Нов съм във форума – регистрирай се днес. До сега само четях. Бих искал да закупя пружинна пушка 4.5 (първа пушка) за около 500-600 лв. Ha базата на прочетеното при вас проучването по сайтове за наличности и цени съм свел опциите до: — Diana 280 Classic (нова) — Diana 34 Classic...
Нагоре