Резултати от Търсенето

  1. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Ето варянт където не са изтрили енергията. Затова ме е яд, че предлагат едно а ти продават друго
  2. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Ето варянт на магнум, който е 24 j, скоростта е 280 м/с
  3. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Не си ме разбрал правилно, пушка за пробиване на пътни знаци и трошене на тухли си имам
  4. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Кажи тогава, къде е логиката в цялата гимнастика?
  5. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Не става въпрос за силата, а за бройката която закупих. производителя си е написал, че тази бройка е 280 мс, а аз си поръчах 380 мс. По документите, никъде не е описано колко е мощността. Някъде по форума четок, че разпробиват отвора при газовото бутало, така свалят мощноста, за страни където...
  6. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Пушката вече не е в търговския си вид.
  7. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Ако искам сила, ще си стрелям с ловната....не държа да е 45j, яд ме на Бг манталитета и евтините партиди заради непродадени бройки от ограничения.
  8. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Не ме интересуват реалните, Говориш и ти на изуст или си продавач в магазина. Ако стрелям със шпилка 1м дълга и 5.5 мм много ясно, че ще няма да имам скорост, но тук става въпрос, на кутията пише 280 а в сайта 380. Това се прави за некви тънка презумции, да не плащаш данъци, такси или по евтина...
  9. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Колега, не ми казвай, какво може да е или да би, аз поръчах това което съм показал със снимка от сайта, а пристигна това което съм показал, със снимка на кутията. Много ясно пише, 380 на обявата, а на кутията 280. А от темите и коментарите по сайтовете, разбрах че по скоро, съм прецакан. По горе...
  10. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Виж метрите колега и коментирай след това, за ДЖ още нямам коментар, че са задраскани
  11. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Това е друга тема. Пуснах го тук, за да знаят колегите, които им престои да си купят нещо ново, да не взимат https://arms.bg/ тел 0898434343. Аз ще си купя пак някой ден пушка, но вече няма да е от тях
  12. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Гледах пцп, но ми идват неудобни за излет. С такава си трябва предварителна подготовка
  13. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    реклами или не, на кутията си пише, а джаулите виж как са го задраскали от магазина
  14. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Стрелям си, ама ме човърка, колегата с турска пушка за 150 лв постига същите резултати
  15. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Не съм смятал, в обявата пише 380 мс, на кутията 280
  16. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Пуснал съм снимка, има и в други магазини и я дават пак толкова.
  17. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Купиях я декември, преди 2 седмици обърнах внимание на кутията. Предполагам, че ще мога да я оправя, защото най вероятно е от партидата която е разпробита с по голямо Ф преди цевната кутия
  18. A

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    https://arms.bg тези са мошеници, не ги ползвайте! Прикачел съм снимка. Поръчах и платих за скорост 380 м/с за 5,5 мм, която уж е 45 j, но получих тази, Благодаря
Нагоре