Резултати от Търсенето

  1. Божо

    Договор за покупко-продажба на ВО

    Днес си отписах Кометата, оказа се че освен договор за продажба ми поискаха и попълнено приложение номер 11, в което да напиша моите данни и тези на купувача. Договорът остана в КОС, добре че човекът на който я дадох ми е приятел и при нужда ще ми изкара копие :)
  2. Божо

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    Объркал съм темите, моля модератор да изтрие поста :)
  3. Божо

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Благодаря, веднага харесах нещо:)
  4. Божо

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Колеги, някой случайно да има линк към крепежи, които със сигурност ще станат за релсата на 631? Пуст нестандартен размер :)
  5. Божо

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Такъв бях взел преди от и-бей за 20тина лв и беше наистина добър. Ползвах го на арбалета. За съжаление завърши живота си безславно когато при едно зареждане не бях сложил добре въжето, едната кука се изплъзна и го удари точно в "екрана" :)
  6. Божо

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Два ръждилника на разходка :cool:
  7. Божо

    COMETA - хубавите испанки.

    И аз ползвах силиконова смазка за маншета, нямаше никакви проблеми :cheers:
  8. Божо

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Винишки Камък, над Мъглижки манастир. Реже ли Пелтоненът? Имах първият модел, тоя ми е мерак от бая време, особено от както е с кайдекс.
  9. Божо

    COMETA - хубавите испанки.

    Това може да се разбере само с хронограф, за да видиш различните суб-калибри какви скорости правят и стрелба за групи с всеки, за да намериш подходящият за цевта. Поне веднъж като го намериш може да си вземеш 20 кутийки и да пуцаш на воля. В наше село няма различно от 5.5, като дойде новата...
  10. Божо

    COMETA - хубавите испанки.

    Проблемът при Фениксът беше, че надулникът е от две части - къса, която се надява на цевта и дълга, която се навива на нея. Двете части след затягане се фиксират с 2 болта, които опират в цевта, самата цев е леко взета на фрезата за да е с по-малък външен диаметър в частта където влиза късата...
  11. Божо

    COMETA - хубавите испанки.

    Всъщност наистина става въпрос за Фюжън - е за него не знам, но на Феникс 400 Компакт е много зле надулника. Възможно е на Фюжъна да са го оправили? Не преминах на газова пружина, четох противоречиви мнения, за това заложих на сигурно и сложих нова телена.
  12. Божо

    COMETA - хубавите испанки.

    Моята го имаше, не си вземай с него. Само се разхлабва и почва да мърда. От две части е и е кофти направен. Нямах абсолютно никакъв проблем да зареждам без него.
  13. Божо

    COMETA - хубавите испанки.

    Кометката наистина се отваря и сглобява лесно от сам човек, снимките са много полезни. Биха ми били определено от помощ като отварях моята, тогава следвах едни клипове от тубата, след първия път всичко става с лекота. Това за пречупването на цевта го научих по трудния начин :) Свалянето на цевта...
  14. Божо

    DIANA

    Колеги, това ли е уплътнението на затвора на Диана 48? https://airgunshop.gr/27.-antallaktika-parelkomena/diana/tsimouha-upokulindrou-diana-48-52-54/ С пушката ще поръчам две пружини, два маншета и се оглеждам за още някоя дреболия. Видях и този О пръстен, но ми се струва за чупеща цев, не...
  15. Божо

    Договор за покупко-продажба на ВО

    Благодаря :rambo:
  16. Божо

    Договор за покупко-продажба на ВО

    Колеги, прочетох, че не е необходимо договорът да е нотариално заверен. Съжалявам, че питам за нещо вече казано, но напълно сигурно ли е, че КОС няма да направят проблем ако не е заверен. Питам, защото съм имал вземане-даване с тях покрай кетапа за КНО и не са от най-добрите събеседници, ако...
  17. Божо

    DIANA

    Значи с оптика и монтаж съм готов, остана най-важното да взема :rambo: Ако някой колега скоро е имал вземане-даване с гърка, ще съм благодарен ако драсне едно ЛС :cheers:
  18. Божо

    DIANA

    Благодаря за графиките. Сега видях, че ДМ80 е дампа за Пикатини, значи всичко има при налични мерак и пари :D Дидка ще си я подаря за рождения ден в началото на април.
Нагоре