Резултати от Търсенето

  1. Genko82

    Новобранец

    Задравей колега, аз съм новобранец. По нова година си купих Gamo Hunter 440 AS в калибър 5.5. При Гамото газовото бутало се води igt. Купих я по нова година и няколко месеца беше на нейните си мерни прибори. Много точна, много добра изработка, приклада дървен. Колегите тук не ги долюбват ама...
  2. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Ето един магазин от Али, който е добър. Optics Planet Store https://a.aliexpress.com/_mM3PNyL Поръчах си от там оптика. Верно не е за 100 лева. Като пристигне ще споделя наблюдения. Магазина го научих от приятели, които живеят в щатите. Пазарили са няколко оптики от там и са много доволни.Имало...
  3. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Здравейте отново, мога да кажа, че си харесах вече оптика следвайки някои ваши насоки. Благодарен на всички включили се в дискусията. Оптиката която съм харесал е тази...
  4. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Оставяме на страна Китай, но www.opticsplanet.com на снимки са едно към едно с тези от али. Относно HUAWEI имам точна база за сравнение чиста P10, на жената е от Технополис, моя от Китай разлика няма никаква ама никаква вече колко години ги ползваме.. 890 лева беше в технополис, 670 крайна цена...
  5. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Разходите са 25-30 лева. Общо 120-130-150 в най скъпия случай. Тук в магазина са по 350 + лева. Ако оптиките са като телефоните съм да са твърдо от китай. Дали са хубави... И аз това питам :-[ Ако погледнеш снимката която съм качил от сайта на platen ясно се вижда че е мЪде ин ЧаийЙна... :cheers:
  6. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    В Али трудно се намира по-скъп Leapers от 60-70 долара говорим за 3-9х40 конкретно. Не знам какво точно визираш.?
  7. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Не ако е Leapers ще е от Китай най-вероятно (освен ако не се предлага там) . Все още се лутам между тези варианти: Вариант едно : Leapers 4x32 от България недостатъци (няма подсветка, няма я в Китай :'(). Вариант две :Leapers 3-9x40 (задължително от Китай, има всичко не се знае качеството ама...
  8. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Някой нещо за тези украинските оптики ПО 3-9х42 ... Мнения впечатления? Авджиите ги захвалват... Тук как са нещата? Благодаря предварително.
  9. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Не за това качих точно снимка от сайта на планет!!! Разхледайте по-внимателно снимките прикачам я отново като екранна снимка. И точно в планет пише, че тази оптика фиксирана а не варио въпреки параметрите 3-9х40...Малко афиф работатаo_O Далече съм от идеята да споря с колегите от форума. Първо...
  10. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    А какво мислите за украински оптики ПО 3-9х40. Случайно попаднах на тях. Има малко мнения, но всички са положителни. Верно на ловни карабини и пушки са монтирани, но там откатите изобщо не са малки особено на някои пушки. Иначе тези оптики ги има в Казанлък НИТИ. Ще св радвам някой да сподели...
  11. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Колкото повече сравнявам и чета за оптичните прибори толкова повече се насочвам към Китай. opticsplanet.com на снимките на LEAPERS направо си пише Китай... Загледах се в тази Leapers UTG 3-9x40 Hunter Scope SCP-U394AOIED. Има АО, UTG уж се води... В същото време 3-9х.. а е с фиксирано...
  12. Genko82

    Избор на оптика

    Така е в България за съжаление няма нищо. Пробвах следното отивам с пушката и искам някакви подходящи оптики и монтажи... И нищо В крайна сметка реших да е от някоя бяла държава. Иначе съм се спрял на същия Липърс.
  13. Genko82

    Избор на ВО

    Колега само да питам от каква позиция стреляш?
  14. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Тази която съм качил на снимка я има и в Али-то и в бг, нооо разликата е в пъти...по-скъпа тук в бг. Другите които гледах са разни Диани,... също в Алиекспрес. При тях стои по същия начин въпроса с цените.Там много евтини тук много скъпи!!! Та за това е и питането ми :има ли разлика в качеството...
  15. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Здравейте отново колеги, няколкото уйкенда и многото почивни дни ми дадоха възножност да пострелям с пушката. Стигнах до следваща стъпка а именно оптика :-[ Запознах се с видовете, възможностите и т.н. Спрял съм се на LEAPERS. Гледам че има и в сайта на бежанеца (Али Експрес) Въпроса ми е...
  16. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    За много години колеги!!! Живи и здрави!!! Искам да споделя мнение за новото хоби и най-вече за пушката!!! Хобито е уникално забавляваме се цялото семейство, правим си състезания... Страхотни емоции!!! Пушката се държи уникално!!! От 20-25 м това е резултата на мишената. Пробива без проблем...
  17. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Най-накрая пушката е в ръцете ми! Първи впечатления :изглежда много добре, приклада ми пасва и изглежда много добре! Малко само ме смущава спусъка... пластмасов, но ще го преживея. Зарежда се добре, спусъка е лек и чувствителен. Разконсервирах я като почистих цевта с балистол, памучен парцал и...
  18. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Да се похваля с подаръка за коледа :bravo:След дълго четене, и малко проби си поръчах Gamo Hunter 440 AS IGT в калибър 22 директно от Испания. Тук идва следващия въпрос :-[ : каква оптика да си купя да пасва на новата ми придобивка? Благодаря и поздрави на всички съфорумци!!!
  19. Genko82

    Закупуване на първа пушка

    И аз гледам... Ама намалили им цените пък няма налични... Направили малко Българска работа :lol: Успех с покупката!!!
  20. Genko82

    Пушка между 500-600 лева

    Продължавам с четенето и пробите. Каква е разликата между GAMO HUNTER IGT и GAMO BLACK IGT в калибър 5.5 освен прикладите съответно дървен и поломерен? Мнения за технологията IGT?IGT освен в Gamo къде другаде се среща:-[? Благодаря предварително. Поздрави.
Нагоре