Резултати от Търсенето

  1. Н

    Моят автомобил.

    Т
  2. Н

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    На моята пушка още миналата година й трябваха около 2 седмици да пристигне. Но всичко беше точно. Даже в момента, в който куриера я "pick-up" от Мундилар, си ми изписа, че ще бъде доставена точно на втората седмица. П.С. Внимавайте като пишете "пушка", да не смените 'у' със съседната буква...
  3. Н

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Благодаря! Запитах ги, да видим какво ще отговорят.
  4. Н

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Пак е Out of stock :-( Точно над цената го пише. Още отпреди Нова година изчезнаха почти навсякъде, и все още ги няма, явно им куцат доставките покрай тия корони.
  5. Н

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Дианата я искам основно по 2 причини,: 1. Лека е (2.1-2.3)кг., на щерката й хареса да стреля, но не може да си зарежда 50-цата сама. 2. С малкият резервоар и ниска мощност на първо време смятам да мина само с помпа. Това дето си казал за двата манометъра е много вярно! Единият аксесоар, който...
  6. Н

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Благодаря за линковете! Не искам оригинала по няколко причини: 1. Наясно съм, че качеството най-вероятно е доста под Weihrauch, купих си същата като на АТО от Mundilar по съвети от форума: HW50 S 4.5, затова искам Диана-та от България с гаранция. 2. Почти навсякъде липсва в калибър 4.5, дори и...
  7. Н

    Съвет за купуване втора въздушна пушка

    Тази Diana stormrider и аз я дебна да се появи, но задължително ще е в калибър 4.5мм. С допълнителен регулатор на 125 бара й дават 40 изстрела в плато, а малкият резервоар според мен ще спомага за по-лесното помпане. Аз бих я пробвал и дори на по-ниско налягане и по-малка мощност, съответно...
  8. Н

    Избор на пушка за забавление с децата

    Благодаря, първата не е налична и пише, че е спряна от производство, а втората е налична само в 5.5. Тя, както Калоян написа, е същата като Дианата, която харесвам, само не знам ще стане ли за нея опцията за добавяне на редуктор и намаляване на мощността.
  9. Н

    Избор на пушка за забавление с децата

    Като гледам цената, няма да е тя. За под 2000 лв. ще си взема Вайраух 110 със синият приклад.
  10. Н

    Избор на пушка за забавление с децата

    Всъщност след известно четене разгледах и втората й версия, която изглежда още по-добре за тези пари. Има дву-степенен спусък и може да й се добави регулатор на налягането, и с него при по-малка мощност от 125 бара - първите 40 изстрела са в плато: Ето го и пълното ревю...
  11. Н

    Избор на пушка за забавление с децата

    Аз ли бъркам нещо, но тази Диана: https://zarimex.eu/vazdushna-pushka-diana-stormrider-kal-5-5-mm ми изглежда привлекателна за забавление с децата. Вярно, че резервоара е само 100ml, но ми изглежда перфектна за забавление с децата, по-лека, няма аз да презареждам всеки път. Аз ще си стрелям с...
  12. Н

    Избор на пушка за забавление с децата

    Първа мишена на щерката (13г.), на 10 метра, прав, черната точка е 5см:
  13. Н

    Закупуване на първа пушка

    Не се притеснявай, аз си взех от mundilar.net по препоръка на колегите тук. Дойде с UPS, за 10 дни.Вярно е обаче, че много модели Вайраух изчезнаха по време намаленията покрай черният петък. Аз поръчах около седмица преди това.
  14. Н

    Избор на пушка за забавление с децата

    Разбрах, благодаря за съвета! :-) Може би дори няма да му слагам нищо за момента. Радвам се, че оптиката става, като увеличение. За забавление ще е. Честно казано, ме притесняваше да не е прекалено мощна, исках да е 8х, но не намерих налична в момента в европейски склад, а в последно време...
  15. Н

    Избор на пушка за забавление с децата

    Много благодаря, Rivan! :) За оптиката - умишлено поръчах да не е варио, с идеята да е с по-просто устройство и да е по-надеждна. Много благодаря АТО! За болтовете имам една синя течност, вид "течна гума", слагаш малко на резбата и не се саморазвива вече.
  16. Н

    Избор на пушка за забавление с децата

    Пристигна :) https://www.flickr.com/photos/191296361@N03/shares/T6o849 Утре ще бъде тествана. Междувременно й поръчах оптика за проба, този път без да се посъветвам с вас, но цената не е висока, така че мога да я прежаля, ако не става...
  17. Н

    Избор на пушка за забавление с децата

    Ами вече не се връзва с името на темата, прав си :), но за забавлението с децата вече я поръчах, HW50 S, утре идва. Сега се търси за забавление на таткото! :D :rambo:
  18. Н

    Избор на пушка за забавление с децата

    Много благодаря Kifa! Първият сайт го разглеждам от седмица, само там намирам синя 77-ца. За съжаление половината им отзиви са ужасни и не смея да поръчам оттам. На гърците не бях попадал, ще разгледам малко по-подробно за тях. Благодаря още веднъж!
Нагоре