Резултати от Търсенето

  1. Z

    Ямболската група

    Загледах се назад в темата, човека си чака бигмакса... Къде го хвърлихме с тея гамота :D Надявам се следващата седмица да има хубави дни за стрелба и да се съберем повече хора :)
  2. Z

    Ямболската група

    Виждам, че Петър ти предлага модела roadster, а моята е speedster. Мисля, че разликата им е само в приклада. Ако имаш възможност ги виж и 2те за да предцениш коя ще ти е по удобна.
  3. Z

    Ямболската група

    На следващият излет ако дойде колегата ще му дам да постреля с гамото да види дали е неговата пушка :) за сега е на към 1500 изстрела и няма забележка, с The PuNiShEr и замервахме скоростта лятото и след това началото на декември - скоростите бяха едни и същи :)
  4. Z

    Hatsan (или Хасан) Proxima 0.22

    Здравей, имам проксима в .177, стрелял съм 4-5 пъти с нея и обмислям да я продавам. Рита като кон меко казано, зарежда се твърде трудно (прав не мога да я заредя повече от 2-3 пъти подред) и е ужасно тежка. Баланс в тежестта липсва - 70% от тежестта и е напред. Ако е наклонена на дясно когато се...
  5. Z

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    4.250кг. тежи, като сигурно 70% от тежестта и е в предната част, отката не го коментирам - прекалено силен е. 3ма човека пробвахме по няколко истрела по тези мишени - почти всички изстрели бяха с 0 точки от право положение, от маса направих 4 изстрела с 39 точки... При всички положения при първа...
  6. Z

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Няма да качвам резултата с проксимата, оказа се,че е прекалено тежка за стрелба без подпора и резултата е меко казано плачевен - 3ма човека бяхме единодушни... За сметка на това пък се оказа завидно точна от маса с торбички, ако има такова състезание ще се включа хаха.
  7. Z

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Разгеле, днес ми пристигнаха крепежите за проксимата и съм готов за стрелба, в събота ще постна резултат :)
  8. Z

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Аз предлагам да се направи също и таблица в която да се записват имената и резултатите на всеки участвал за седмицата - така ще можем да си следим прогреса :) За съжаление не можах да се включа за миналата седмица, но се надявам тази да успея!
  9. Z

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Почти не съм стрелял с нея, пристигна чисто нова със спукан приклад, миналата седмица пристигна новият но не ми е останало време да я събера. Единственият негатив който видях за 2-та изстреляни пълнителя беше, че H&N trophy хлопат в пълнителя и ако застанат на различно място от центъра става...
  10. Z

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    Гледам само с класни пушки се стреля в тази тема, може идната седмица да се пробвам с хасана от подписа на механични :)
  11. Z

    Ямболската група

    Предполагам вече сте се свързали един с друг, ако искате събота/неделя може да направим една стрелба :)
  12. Z

    Ямболската група

    С колегата си уговорихме среща, постреляхме и аз поне си прекарах супер, надявам се и той. Ще се радвам ако има още някой който да се включи и тези срещи да станат по-чести в нашия регион.
  13. Z

    Ямболската група

    В една група "Въздушни пушки" съм, но само чета :)
  14. Z

    Ямболската група

    За дървото след кукорево някакви координати ще трябва да ми дадеш, или да се видим в града и да тръгнем заедно. Ако искаш остави телефон да се чуем към 15:00 да се уточним.
  15. Z

    Ямболската група

    С гамото от подписа, и оня ден ми пристигна един хасан проксима дето не съм го пробвал поради дефектен приклад, ама ще го взема и него :) Мога да взема и неограничен брой мишени на A4. П.С. Кариерата на Могила ми се вижда удачно място.
  16. Z

    Ямболската група

    Изобщо даже, на разположение съм всеки ден :)
  17. Z

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Поразрових се малко, не е чак толкова стара пушката - model B2-1. Има луфт в оградените с червено зони, останалото се вижда на снимките. Ако някой има желанието и възможността да помогне бих бил много благодарен като ми е ясно, че най-вероятно ремонта ще излезе по-скъп от самата пушка - нямам...
  18. Z

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Знам, че на практика няма никаква стойност но въпреки всичко искам да я възстановя. По-скоро търся човек който да я възстанови, понеже съм малко далеч от принципа на работа на въздушните пушки а и съм от кръжока "ръцете ми пречат". :D Точно това е случаят.
  19. Z

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, от 2 години ми се търкаля стара китайска пружинна пушка с чупеща цев в кал. 5.5мм която ми е скъп спомен и много ми се иска да я реставрирам. Довечера като се прибера ще огледам дали пише нещо като модел по нея и ще пусна някоя друга снимка. Миналата седмица реших да пробвам да...
  20. Z

    Gamo fast shot 10x IGT 4.5 или 5.5

    Не е вярно клипчето :) или може тук става дума за "magnum" която няма нищо общо с моята.
Нагоре