Резултати от Търсенето

  1. K

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Това е единственето нещо, което ми направи впечатление в магазина...трудното зареждане или по-точно "чупенето".
  2. K

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Здравейте, някой стрелял ли е с Browning X-Blade 2 GP и какви впечатления има. До колкото съм запознат е с газово бутало, 4.5 калибър 24J.
  3. K

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравейте, един бърз въпрос, на който мисля че тук му е правилното място... Харесал съм си COMETA 300 5.5, на цена 269лв в магазин Сафари. https://safari.bg/product/b/bg/1217?fbclid=IwAR2Ig9FKrAu-x-YRBeqG4i5amNyLLrzWKbqpKj7vopSvkd_ONN7JaVyPBNY Та на въпроса: Има ли друга пушка в този цени...
  4. K

    Избор на пушка

    Да обобщя: 1) Силно против Hatsan 1000s striker 2) Беше предложена COMETA FENIX 400, почетох в този форум за нея и отново имаше отрицателни мнения. /В Сафари ми казаха, че оптика за толкова силна пушка ще струва колкото пушката, вярно ли е това?/ 3) Weihrauch HW35 S Standart само положителни...
  5. K

    Избор на пушка

    Тази тема е на Edge, не за 1000s ако има значение?
  6. K

    Избор на пушка

    Здравейте в една фейсбук група за въздушно оръжие питах същия въпрос като тук, мненията за Вайрауха се препокриват. Но друга голяма част от хората подкрепят идеята за закупуването на по-евтина пушка от класа на Hatsan 1000s striker, хубава оптика и останалите 100-тина лева да ги дам за хубави...
  7. K

    Избор на пушка

    Weihrauch HW35 S Standart тази ли имаш предвид. Не мога да разбера буквите S M какво означават. Някой от София има ли такава?
  8. K

    Избор на пушка

    Разгледах Вайраух и не мога да се ориентирам в размера на пушката. Висок съм 193см. От София съм. Ще съм благодарен ако, някой колега ми даде да направя няколко чашки с неговата пружина. Събирате ли се някъде събота/неделя? Относно вайрауха, миже ли да ми е малък, висок съм 193см?
  9. K

    Избор на пушка

    Здравейте, днес се поразходих по магазините и май се отказвам от търсенето ми на ПЦП. Посъветваха ме, че за начинаещ като мен /стрелял само с китайка/ е много по-добре да взема пружина. Предложиха ми Браунинг и Норика. Обръщам се с молба към вас за съвет за пушка за стрелба 25-50м като...
Нагоре