Резултати от Търсенето

  1. Т

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте, някой да има възможност да заредим една пушка Хатсан херкулес - търся някой с бутилка? Ще почерпя за което. Молбата е за днес, в град София съм. Телефон 0887222056 Тео
  2. Т

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Може ли адрес на центъра за зареждане зад Била на България, име на центъра. А помпата за 1 литър хубава колко струва?
  3. Т

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Благодаря! В такъв случай би било полезно някой да отвори един център за зареждане, изглежда като чиста ниша. И все пак, ако н1кой е в района на Лозенец, има бутилка и кит към нея, нека пише, черпа няколко бири :)
  4. Т

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте на всички. Имам псп хътсън херкулес 7.62 от 2 месеца. За съжаление, помислих за зареждането в последствие. Може ли някой да каже къде в София се зареждат такива пушки, искам да отида на стрелбището с нея :) . Водолазна бутилка и помпа нямам. Притежавам само щуцера, даден ми в...
Нагоре