Резултати от Търсенето

  1. Riddle

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    А вие колега, ако бяхте прочели темата от начало, щяхте да знаете, че не съм я отворил аз, а само използвах възможноста да предупредя колегите от Пазарджик за специфичните изисквания на местната служба КОС и да не им се налага да се разкарват по два пъти, като мен. Аз нмирам тази информация за...
  2. Riddle

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Няма проблем, лаф да става, а и е добре колегите да са информирани как се случват неща в различните общини, за да не се разкарват по два пъти, като мен :)
  3. Riddle

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Обяснението на нашия косаджия беше, че може случайно (или умишлено) да са сбъркали номера във фактурата и той иска да го види лично на пушката!
  4. Riddle

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Вчера отидох да уведомя служба КОС - Пазарджик за пушката. Върнаха ме да донеса пушката и оригиналната фактура. Днес занесох каквото искаха и казаха да отида да си получа бележката в края на месеца. Не ги питах какво ще прявят 20 дена :) Колегите от града да знаят - искат пушката, за да сравнят...
  5. Riddle

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Няма проблеми колега, когато се върнеш и ти е удобно. Аз не бързам :) 09889 23347, Жоро
  6. Riddle

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    Днес пушката направи една седмица (и един ден) и приключих първата кутия чашки от 250 бр. Качих се на любимото ми место за пикник в полите на родопите с идеята да прострелям новата оптика. Без маса за стрелба, стяга за пушката и страничния вятър, на моменти с доста силни пориви идеята ми стана...
  7. Riddle

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Ако не ти представлява проблем може да се видим през почивните дни и да замерим пушката?
  8. Riddle

    Магазини за въздушно оръжие в гр. Ямбол

    Хайде да съживя темата :) Един голям плюс за онлайн магазина. Поръчах си пушката от тях, защото само те я предлагаха и имаха в наличност (дори и във ВИП я нямат налична). Говорих няколко пъти с различни служители (включително и утпавителя) и отношението беше любезно, отзивчиво и коректно...
  9. Riddle

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    Сагата с оптиката ми вече е на финалната права :) Първо се бях насочил към оригиналната, монтирана фабрично на първа генерация GAMO 3-9x40 WR. След малко четене я отписах, като ненадежна и се насочих към KONUSPRO-550 4-16x50 и аха да я поръчам реших, че ми се дават и повече пари, така че си...
  10. Riddle

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Жалко. А някой от района дали има хронограф, за да замерим пушка ми?
  11. Riddle

    Norica Dead Eye GRS BK 5.5 мм или Gamo G-Magnum 1250 IGT Match1 5.5мм

    Реално не съм я мерил все още. 45 я дава производителя, а аз се надявам да е повече от 30 :)
  12. Riddle

    Norica Dead Eye GRS BK 5.5 мм или Gamo G-Magnum 1250 IGT Match1 5.5мм

    Механиката е същата. Разликата е само в пълнителя. Моята я дават 45 J и е наистина силна.
  13. Riddle

    Варненска група - SEA WOLVES

    Аз не съм от Варна, но съм я виждал... Не си заслужава пред Гамото!
  14. Riddle

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Има пушка, с която мога да стрелям в хола си? :rambo: Баси, как съм се прецакал с тоя Магнум! :-[ Е, вярно, че виждам нескрития ужас в очите на жената, а и холът ми не е както в предишния апартамент (8 метра дължина), ама не пречи да си помечтая! :baraban:
  15. Riddle

    Norica Dead Eye GRS BK 5.5 мм или Gamo G-Magnum 1250 IGT Match1 5.5мм

    Моето Гамо е същото, като устройство, само че е с пълнител. Разгледай темата тук: https://forum.airguns.bg/index.php?threads/gamo-replay-10-magnum-igt-gen-2-кал-5-5-мм.11388/
  16. Riddle

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    Колкото повече чета за тази оптика, толкова повече ми харесва. Остава проблемът дали ще стане изобщо за пушката и това ще го разбера утре като се обадя в магазина. За сега ме интересува мнение на някой, който я е ползвал лично. Ако има такъв тук нека сподели опит, че и без друго ми е в горната...
  17. Riddle

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    Прегледах няколко ревюта за модела, но са скептични към използването и на magnum break barrel въздухарки. По-скоро я препоръчват за ПЦП...
  18. Riddle

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    Изглежда добре, но съм пълен аматьор в областа и ще изчакам мнението на по-опитните колеги :)
Нагоре