Резултати от Търсенето

  1. K

    Крал Армс N 01, поглед отблизо

    Ето и каква енергия са пушките им според производителя.
  2. K

    Крал Армс N 01, поглед отблизо

    Здравейте, малко да раздвижим темата. Днес си закупих такава пушка мод л n01, никъде не пише колко джаула е, само в книжката й пише 240 м/сек. Пострелях малко, не е много мощна, предполагам не е повече от 16-18 джаула. Взех си сачми spot on Dome за проба, че от Гамовските не съм доволен. В...
  3. K

    Hatsan Air Tact 5.5 мнение

    Ти пък и аз нали много стрелям та и части да търся... Имам една китайка май е б2-2 що сачми е изгърмяла и още нищо не съм и сменял.
  4. K

    Hatsan Air Tact 5.5 мнение

    Точно от там почерпих доста полезно инфо за тая пушка.
  5. K

    Hatsan Air Tact 5.5 мнение

    Малко ъп на темата. Отказах се от хасана. Гледах на живо много пушки до 200лева, все с пластамасови приклади и не ми хареса нито една до 150 лева. Ама си харесах Kral Arms n-01 за 130 лв. Много по добра изработка ми се видя от airtac. Метална цевна кутия, метален спусък и като че ли ще я взема...
  6. K

    Hatsan Air Tact 5.5 мнение

    Вече се разколебавам. Май ще си взема метеор 1000 или бам б19. Ако някой знае някоя над 20 дж и с дървен приклад до 180 лева да каже мнение.
  7. K

    Hatsan Air Tact 5.5 мнение

    Модела са предлага със или без саунд модератор. Какво е за предпочитане от двете?
  8. K

    Hatsan Air Tact 5.5 мнение

    Здравейте, може ли мнение за пушката, няма да стреля често, но гледам че е яка.Я гръмне 2 кутии сачми за годината я не. Трябва ли като я взема да я разглобявам за първо почистване или не? И трябва ли да се регистрира в КОС?
  9. K

    Модел пушка

    Пушката ми е подарък отпреди 12 години. Не съм знаел тогава, че се разглабя да се почиства преди да започне да се ползва. Сега вече търся инфо как става номера, и откъде да се сдобия с части евентуално. Също ако може инфо за някоя нова пушка до около 150 лева, да е по-якичка, няма да стреля на...
  10. K

    Модел пушка

    Интересно е, че никъде не пише нищо по нея. Със сачми coal e страшно точна, а с gamo pro magnum бие ниско и вдясно. Ама е за нова пружина... Подарък ми е отдавна и има друга стойност, и бих желал да си я постегна за гъдел да си плякам.
  11. K

    Модел пушка

    Здравейте, имам пушката от 12 години. Някой знае ли какъв модел е, никъде не пише нищо, няма и сериен номер
Нагоре