Резултати от Търсенето

  1. Anahtas.DmN

    Europe Airguns

    Аз силно препоръчвам да не се ползват. ( https://www.aceros-de-hispania.com/ )
  2. Anahtas.DmN

    AGN Technology - VULCAN

    За тази година ли се очаква да ги пуснат ?
  3. Anahtas.DmN

    Europe Airguns

    То ивентар уж навсякъде има, те да ти вземат парите пък ти си чакай. https://www.aceros-de-hispania.com/ - от тези специално не бих препоръчал да си взимате каквото и да е.
  4. Anahtas.DmN

    Europe Airguns

    Цените са без ДДС. Мен вече един испанец ме прееба, препоръчвам да се избягват! https://danubeairguns.com/, тук можеш да намерих FX за BG.
  5. Anahtas.DmN

    Пистолет Evanix Viper pcp

    Това пистолетче изглежда страшно зарибено.
  6. Anahtas.DmN

    Търсят се Маршали за EFTC 2023

    Кажи кога е курса, да го изкарам и да съм маршал.
  7. Anahtas.DmN

    Избор на пистолет.

    Относно меренето с крачки иска да кажа само: @Hidden не е джудже :D
  8. Anahtas.DmN

    5-ти кръг от шампионата на България по ФТ София "Люлин планина" 2х50

    Колеги, Много Ви благодаря за преживяването. Пиша ден по-късно и вече САМО врата не ме боли. Чудех се как да го опиша с думи, и единствено стигнах до - Не помня кога последно съм си прекарвал толкова добре с дрехи, надмина очакванията ми многократно! Вече съм сигурен, ще дам всичко от себе си...
  9. Anahtas.DmN

    5-ти кръг от шампионата на България по ФТ София "Люлин планина" 2х50

    Колкото и да звучи нереално, за тази година имам доста неща да свърша, или поне до средата на Октомври, много важен фактор също така е да си харесам ВО и да си го закупя.
  10. Anahtas.DmN

    5-ти кръг от шампионата на България по ФТ София "Люлин планина" 2х50

    Супер, благодаря! Ще се видим на откриването! :)
  11. Anahtas.DmN

    5-ти кръг от шампионата на България по ФТ София "Люлин планина" 2х50

    Здравейте, Колеги, Как сте днес? ФТ ми изглежда доста интересен спорт с ВО и го обмислям от известно време, чудех се дали на това мероприятие ще има възможност да мина, да погледам как се провежда, каква е "екипировката", правилата и да пусна някоя друга съчма с някоя друга пушка/ пистолет? Пък...
  12. Anahtas.DmN

    Общи дискусии

    Аз обмислям да си взема Saber tacticle chassis за Дриймлайна и от идната година да се включа в бенч рест занимавките.
  13. Anahtas.DmN

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Успех колега! Изглежда много добре! Много 10тки :)
  14. Anahtas.DmN

    Менение за Baikal MP-46M

    Здравейте колеги, От известно време обмислям да си взема пистолет и пушка за 10м. Време е за пистолета, бих желал да чуя мнението ви за въпросният модел.
  15. Anahtas.DmN

    Хронографи и софтуер за тях.

    Много благодаря!
  16. Anahtas.DmN

    Хронографи и софтуер за тях.

    Колеги, някой да има или да е имал FX Pocket chrony?
  17. Anahtas.DmN

    Въздушни Пистолети

    Някакви мнения за Artemis PP20?
  18. Anahtas.DmN

    Компресор и бутилка

    Готово, взех си го с 6.8 литровата бутилка.
  19. Anahtas.DmN

    Компресор и бутилка

    Много благодаря за информацията! Направо ще ги поръчам днес или утре и ще се почвам! Аз си купих маса от форума миналата година :)
Нагоре