Резултати от Търсенето

  1. Plamen Ilchev

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    От къде може да се закупят, клещи за правене на съчми, че от Сащ нещо не става?
  2. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    3 годинки по Нека да спрем темата, днес излязох направих си труда снимах и до казах, че някой неща не стоят баш така. Всичко си е обяснено на клипа. Другата седмица се очакват скорости. Живи и здрави .
  3. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Като мине през хроно ще се разбере. И само да ти кажа неща преди да говоря нещо съм сигурен в това и ви показах и днеска за изстрелите. Не се заяждам. Като мине през хроно ще кача какво се е случило и не си ти човека, който знае къде и как стрелям и на каква. Спирам с разговора другата седмица...
  4. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Направих клип относно дебелината, но се отказах да ти го пращам, пък и в този форум не ми дава да изпратя клипове по 26 секунди дава ми че са прекалено дълги. Ако искаш вярвай аз и в момента си стрелям с 22 грамови на nielsen пушката ми е отново достатъчно силна, защото по-тежките проектили...
  5. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Извинявай Ники. Грешка в комуникацията. Живи и здрави.
  6. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Ники напълно съм съгласен с теб. Не оспорвам богатият ти опит и професионализъм. Напълно си прав газовото бутало е на 38 бара, помпено при температура над 12 градуса(лятото). Тогава правеше 8 изстрела. Когато застудя, почна да прави повече. В момента нямам хронограф, но смятам, че скоро ще се...
  7. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Исках да покажа колко изстрела прави въпросната пушка, защото имаше хора, които казваха че не може да направи тези изстрели и аз без да се заяждам отидох днес направих, показах, че не лъжа с този видеоклип и това е. Вмомента не разполагам с хронограф, но ще си взема, но ти гарантирам, че не е...
  8. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Никой не карам да влиза там. Просто тук не ми дава да кача клипа дори и да го одрежа, там се качи целия клип, който иска отива и си го гледа
  9. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    https://www.facebook.com/groups/782888878897430/permalink/1065857500600565/
  10. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Много е дълъг ще го изрежа на няколко части и ще ви го кача и тука
  11. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Това важи за всяка фейсбук група
  12. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Аз съм приятел Който не вярва за Piledrivera всичко съм описал и качил видео в Фейсбук групата,, Въздушни пишки"отидете и вижте.
  13. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    В началото като я взех ме хвърляше направо на косъм да падна по гръб изпускаше целия въздух, закарахме я в магазина от който я купих след 1 месец в докараха не знам какво са я правили, след това барнах дотеквача и направо стана перфектна хаби по 20 бара на изстрел през лятото прави по 8 изстрела...
  14. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Когато я купих преди 7,8 месеца с NSA 350 grain съм правил 16 изстрела от 300 до 100 бара, ако искаш вярвай и аз се учудих, но после разбрах, че не трябва да пада под 150 и сега си правя по 8,9.
  15. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    45 cal е стрелям със 188grain с тях правя 8,9 изстрела от 300 до 150,стрелям с 240,254,290,350 grain на NSA.С 350 grain мисля, че беше 250 и нещо m/s отдавна го замервах на 690 джаула нещо такова не помня или 700
  16. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    По-добре да си остана с piledriver - a то аз с него правя 8,9 изстрела то не си заслужава, ама търся нещо в 357 cal пушка!
  17. Plamen Ilchev

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Колко изстрела прави, hatsan hercules bully 357 cal от кутията, добре ли е за цената си?
  18. Plamen Ilchev

    BENJAMIN

    Каква беше вашата 9mm, защото и аз мисля следващата да е в този калибър?
  19. Plamen Ilchev

    BENJAMIN

    Принципно хората си казват, че пушката си прави определената енергия със определения грамаж проектил. На булдога мисля че беше с 145 грейнов развиващ 260,270 джаула. То и на моя piledriver 45cal го казват че е 500 и няколко джаула, но с 12 грамови проектили, а в американските форуми си пише...
Нагоре