Резултати от Търсенето

  1. I

    Вицове и смешки

  2. I

    Вицове и смешки

    На един от полетите до Лондон блондинка, която купила билет за втора класа решила да се премести в бизнес класа. Тя седнала удобно, протегнала краката си и се наслаждавала на полета. Стюардесата се приближила до нея и учтиво помолила тя да се върне на мястото си, тъй като не е платила за...
  3. I

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честита Баба Марта Живи, здрави, румени, червени!
  4. I

    Вицове и смешки

  5. I

    Вицове и смешки

  6. I

    Вицове и смешки

    Баща отваря гардероба на дъщеря си и изведнъж изпада в ужас – вътре е пълно с камшици, въжета, белезници и какво ли още не. Затваря вратата и с тежка въздишка изрича: – Тук и с бой проблемът няма да се оправи…..
  7. I

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Живи и здрави и честити да са именниците
  8. I

    Приклади - изработка и поддръжка

    xpresident е прав за епоксидната смола Като я налееш в цепнатината я нагрей да излезят мехурите и после леко шлайфни
  9. I

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Тези дни като минавам ще направя 1 видео да прецениш ще ти свърши ли работа
  10. I

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравей Шумен как ти е като дестинация Има един голям черешов масив но още е рано да цъфтят Поздрави
  11. I

    Шуменската група

    Здравейте Виждам че отдавна няма движение тук но все пак все някой от града може да прочете.... и да се възползва. Колегата Joro.. ми изпрати шепа съчми 6,35 негова изработка за тест. На мен са ми дълги за пълнителя. Ако някой иска да му ги дам да ги пробва.
  12. I

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честито! С ръчка ли е за бавните. Хубави машинки са Събчовците. Справят се на много добре с кал и сняг. Яки двигатели! Имат един минус, особено тия втора ръка. Като влезеш и в абсолютна тишина се заслушаш .... в един момент чуваш как ръждата а яде .... хруп, хруп хруп. Две съм имал и това им...
  13. I

    Магазини за въздушно оръжие в гр. Ямбол

    Здравейте От тях си поръчах Хатсан флаш миналата година. Докараха ми го на работа. Готини и точни са.
  14. I

    Мерни прибори за Haenel 311

    Извинявай Имах в предвид че не знам дали теб са те излъгали с цената. Пушката е добра Поздрави
  15. I

    Мерни прибори за Haenel 311

    Здравейте! Да се включа и аз с първи пост. Честито колега! Имам такъв хайнел по същия начин осакатен от към мерни прибори. :) ти поне имаш мушка отпред и самата пушка изглежда запазена за годините си. С бързомера ще си ОК. Внучето ми 1-ви клас се справя изключително добре. Дали са те излъгали с...
Нагоре