Резултати от Търсенето

  1. G

    Kral Arms

    Хубата Сийлс ул. „Охрид“ 27, 1233 ж.к. Банишора, София предполагам и по еконт може да ти ги пратят
  2. G

    Kral Arms

    Аз си взех 6.30х1.6 понеже толкова ми го премериха в хубата сийлс питах за 6.35 но ми обясниха че няма като стандарт иначе смяната става малко трудно аз за да си улесня смяната вкарах една шпилка 6мм в цевта до вътрешния ръб на канала където лежи о пръстена за да не ми потъва о пръстена надолу и...
  3. G

    Kral Arms

    Благодаря за съветите Опашката на клапана я пилнах с около 3 мм. Така че се надявам да не е се получи прегъване в страни на пружината Ще видя какво ще се получи и като приключа с всичко ще пиша с повече данни
  4. G

    Kral Arms

    Отвора на тапата беше стандартно малък около 2 мм. Олекотих малко клапана направих го 11 грама като изпилих малко опашката на полиамида (там където влиза и ляга пружината) та сега обмислям за клапана да си намеря малко по дълга пружина с същия диаметър на тела с цел да е малко по натегнат а на...
  5. G

    Kral Arms

    Моя клапан тежи 14 грама а ударника беше около 58-60 грама и чрез пробиване в задния му край го намалих до 40 грама зачудих се дали да не си търся нов клапан или поне само нов полиамид защото си мисля че този ще се деформира лесно Иначе на този етап смених всички О пръстени както и този на...
  6. G

    Kral Arms

    Благодаря колега ще сложа пружината от такера и ще видя как е
  7. G

    Kral Arms

    Здравейте колеги Захванах се с тунинга на монарха та да попитам дали пружина от такер (доста по корава от оригиналната...поставена изключително трудно се натиска клапана с палец) с дебелина на тела 1,7 мм и дължина 5 см. би станала за клапана а на ударника чиято тежест намалих на 40 грама ще е...
  8. G

    Kral Arms

    Благодаря колега прегледах темата още преди да си взема пушката и за това се насочих да направя описаните неща След време като я пипна тук там ще опиша и постигнатите резултати
  9. G

    Kral Arms

    Здравейте колеги преди няколко дни се сдобих с kral arms puncher monarch 6.35 а вчера го поразглобих да го огледам та пушката на визия изглежда супер обща дължина 92 см. Дължина на цевта 52 см. резервоар 330сс чисто тегло 3,900 Уж заглушена цев Доста добра група направи на 25 метра (това ми...
  10. G

    SUMATRA by Eun Jin

    Прочел съм цяла тема но така и не разбрах малката суматра може ли да изкара 6 или повече изтрела на 100-120 джаула иначе има доста снимки които не успявам да отворя като някой от тях са точно по моя въпрос...
  11. G

    SUMATRA by Eun Jin

    Здравейте да попитам една суматра 6.35 карабина-по късия вариант с 290 кубиковия резервоар може ли да се бутне до към 100-120 джаула с 6 последователни изтрела и кой може да извърши такива манипулации? Също така как стои въпроса с резервни части например ако дефектира резервуар или клапан...
  12. G

    Лъкове и арбалети

    Първите две снимки са на 20 метра другите две са на 50 след като сложих лупата на мерника материала или щита както му казваме се фоди полифеум или нещо подобно този щит в момента е на цена около 130-140 лева на avalon в bowhunting в софия го има наличен за стрелба с лък и арбалет е един от...
  13. G

    Лъкове и арбалети

    И аз да ви се похваля :D лъка е PSE stinger x купен е от bowhunting преди 3 години от покупката му до днес си стрелям с него без проблеми единствено са сменени тетивите и кабелите понеще на оригиналните им дойде времето мерника е truglo sight range rover pro балансьора е на pse червените неща по...
  14. G

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    Явно това което аз съм прочел е от 2010 година а след това са направили промени... Благодаря за бързите отговори
  15. G

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    Здравейте как става уведомлението в кос или по точно по лична карта се водя в Бургас но жовея в София имам временна адресна регистрация издадена от общината на район младост та къде трябва да отида за да уведомя кос че имам пушка при положение че ще я съхранявам в София спрямо член 54 трябва да...
Нагоре