Резултати от Търсенето

  1. T

    Kral Arms

    Единствено ме притеснява тази "подробност" с късмета при цевите (другото се оправя някак) ... инак размер , визия и удобство ще е Перфектна.
  2. T

    Kral Arms

    Колега , дали можеш да дадеш повече отзиви за пушлето empireX ?
  3. T

    Hatsan Flash PCP

    Каубой , вземай и се радвай на пушлето (не си усложнявай живота с експерименти). Това е играчка "белалия" и то много много ... успешна от кашона (ако мога така да се изразя). Производителя тука е поизцедил възможностите на карантията почти до оптимална степен. А за това че е безпроблемна...
  4. T

    Кой каква музика харесва?

    Нещо извън познатата ни вселена :
  5. T

    Hatsan Flash PCP

    Де Марко , мисля че разликата която виждаш визуално е в дължината на резервоарите . На дървения е малко по-дълъг , но по-тесен ... и алуминиев (предимство което не бих подценил).
  6. T

    Hatsan Flash PCP

    Как е колеги , пушлето се оказа непретенциозно и забавно. Откакто го пипнах тук там след покупката не ми е създавало грижи да чукна на дърво. Очаквах да има повече проблеми като за евтинджос турче. Най- съм очарован от факта че както и да се издевателства при носене и превоз върху шрауда и...
  7. T

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Днес пробвах JSB RS 5.52. 0.87гр. Най-сетне нещо което флашпъпчето без много зор засили с 300м/с. Групите обаче на тази скорост са плачевни - 4см. на 30м. :)
  8. T

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    В момента е така - първата камера е двойно по-дълга от останалите (но е 4см.)... Понеже започнах с баракудата помислих , че закача в някоя шайба. Изсипах катантиите на шрауда , но нищо не се промени. При JSB не се наложи да вадя нищо... Шайбите , макар и от една кутия го подбирах с шублер и...
  9. T

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Днес пробвах Баракуда Мач и ЖСБ 1.17. Баракудата въпреки надеждите вдъхнати от американски аиргънъри - пълна скръб. На фона на JSB дори вида им ми идва леко недодялан , да не кажа зле оформен. То и пушлето не може да ги засили повече от 270 , но я пробвах на различни настройки и серии скорости...
  10. T

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Резевоар от BT65 пасва , само развивам неговия клапан и завивам този на флашпъпа. Спира ме само това че не знам от кой модел пцп на Хатсан ще пасне цев. Ще сваля присъединителните размери на цевта към цевната кутия и ще попитам тук. С по-дълга цев ще вдигне и скороста ... Кифа ...
  11. T

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Никак не си поставям нереалистични цели. 120м. е далеч от разумния компромис за това компромисно пушле :) Просто се очудих какво голямо пропадане има този проектил на тази дистанция. Нарочно не стрелях на дотове. Предполагам че срива се получава някъде след 80м. Смятам да заложа на по-тежкото...
  12. T

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    На 50м. съм сложил в темата за Flash pcp. Ако издебна момент да съм "сам вкъщи" и да няма вятър ще пострелям пак защото , за да имам 50м. стрелям по диагонал на двора ... Днес пробвах един кумин висок около 1м. на изоставена казарма на дистанция120м. и не можах да го уцеля нито веднъж от 5...
  13. T

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    И това го има , да не се окаже накрая че първата ми преценка за избор на чашки е била най-вярна. Пробвах я с FTT 0.95гр. но е по-зле и имат повече пропадане въпреки теглото от JSB 1.03гр. Абе щеше ми се да знам поне накъде да тръгна , нагоре в грамовете или надолу. Че като поръчвам с куриер...
  14. T

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Нищо му няма на хасана , иска малко баене и това е. Имам 2 въпроса към по опитните (аз го имам от 2-3месеца - Флашпъп 5.5 ) : 1. Въпрос. В момента имам 30-35 изстрела от 265-275-265 с JSB 1.03гр. Искам максимално за възможностите на пушката да изправя траекторията и ако може да запазя броя...
  15. T

    Hatsan Flash PCP

    За сега няма проблем и само си стрелям за кеф. Пушлето е забавно. В американски форум открих инфо , че на модела с дървен приклад може да се сложи цилиндър от БТ 65. Само се завива клапанното тяло с това на флашпъп. Бих го направил кой бяга от повече изстрели , но се получава проблем с...
  16. T

    Hatsan Flash PCP

    Цевта направи "добро впечатление" още от кутията (единствено тя). Най-интересното е , че никога не съм я чистил ...
  17. T

    Hatsan Flash PCP

    И една група - 50м. на маса от двуногата. 10 изстрела. Този горния ме дъни но единия синковец стоеше зад гърба ми и не беше много комфортно. Пп: Между другото стоманена мрежичка във шрауда върши чудеса. Смалих и отвора на капачката на 7мм. Благодаря на "братушка" за идеята !
  18. T

    Hatsan Flash PCP

    Флашпъп с Дървения приклад е с алуминиев цилиндър с 35 мм. диаметър , а синтетичния булпап е с железен цилиндър и с по-голям диаметър на цилиндъра , но по-къс. Най-добре попитайте на сайта ! Днес опитах стрелба на 20м. от двуногата подпрян на барплота на барбекюто на 2 чаши каберне след...
  19. T

    Kral Arms

    Една от причините никога да не си купувам вещи втора употреба ако не познавам лично предишния собственик ! Игра с огъня е това пилене защото утре ще капне тук там масълце , други ден ще му се прииска по-силна пружина на удърника или турското желязо ще се напече до 100° в колата и сметките...
  20. T

    Kral Arms

    Братушка , Освен ако не става дума само за конкретния модел , в темата за флашпЪпа писах че съм полирал удърника и за ефекта върху спусъка. Ето снимка макар , че повърхноста контактуваща със елемента на спусъка е на 180° спрямо изгледа от снимката. Точно тази повърхност е малко по-сложна за...
Нагоре