Резултати от Търсенето

  1. Lidkin

    Kral Arms

    Благодаря, аз бях намразил тВа с думата Empire X :lol:, но новата им версия е значително по добре и след малко баене става чудесно булпапче :rambo:. Няколко ми минаха през рацете и вече ги харесвам:lol:. Пред последния на Ивчо от Стара Загора стана супер, малко баене и смяна на цевта с такава от...
  2. Lidkin

    Kral Arms

    Отдавна не съм пускал нищо в темата, но не съм съм се отказал от хобито де... Та ето молко снимчици от работата по един Empire X 25 cal. По план ще му монтирвам linear HEAVY, редуктор и карбонова бутилка. Още не е готов, но ще ви държа в течение. Първо малко снимки на сглобката на liner-a...
  3. Lidkin

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Успех и само напред в начинанието и прекрасното ни хоби!
  4. Lidkin

    Kral Arms

    Ще стане и само с разширяване на въпросния преход :cheers:въпреки, че е хубаво да се намали и клапана. Пружината е добре да е по твърда (1.3-1.4), но по къса, да не е под напрежение удърника. Сигурен съм, че си го понатегнал в момента:cheers:
  5. Lidkin

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Ще дам подрабности относно процеса на изработка и материала, но по нататък. На Л.С ще ти пратя контакт.
  6. Lidkin

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Здравейте, на последък нямам много време за хобито, че ме понатисна работа и за това не съм писъл и във форума. Матричката претърпя доста промени след първоначалния си вид. След много проби, изхабено олово и нерви, слуговете се получиха страхотни(за мен де) и аз преключиш с покупката вече на...
  7. Lidkin

    SUMATRA by Eun Jin

    Пробвай, но едва ли ще станат хитo_O. Аз съм ги пробвал от 250 до 310 на няколко цеви и въобще не съм впечатлен. В момента ги ползвам за донори в матрицата ми:lol:. На везната са трагедия, различни са и по форма, че даже и размера на кутиите е различен:lol:
  8. Lidkin

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Вчера нямах шанс за тестове:lol:, но ще ги тествам при различни скорости и ще кача снимки.
  9. Lidkin

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Привет, да пусна един монтаж на лайнер 7.62мм на Hatsan Bully (6.35). Пушката е на колега от форума и ако реши, може да пусне и той малко снимки от тестовете на различни дистанции. Лайнера го вградих в шрауда и направих малко доработка на дотиквача, като изработих два броя, един в 7.62 и един в...
  10. Lidkin

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Да раздвижа малко тематаааа. От известно време ми се въртеше идея за матрица и днес вече е факт:D. Завърших матрицата и с първите двадесет броя веднага на пробиии:rambo:. Направих малко бройки, защото исках да видя на мишена какво става и ако е 50см група да се отказвам в противен случай...
  11. Lidkin

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Аз пък си мисля, че ти не си разбрал нещата правилно. Ти тръгваш напред с рогата преди да си си изяснил нещата. Вярно е, че търговците подвеждат с информацията, но в 90% от случайте, първоизточника е производителя. Нормално е, преди да закупиш ВО, да се информираш малко, производител, мнения...
  12. Lidkin

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    А допусна ли, че е възможно да е грешка в описанието! Аз съм имал онлайн магазин и при мен също се е случвало да се допускат "правописни грешки". Ако мислиш, че собственика на онлайн магазина си качва артикулите и съответно описанието сам, си в грешка, в повечето случаи това се прави от фирмата...
  13. Lidkin

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Няма проблем с ентусиазма:cheers:. Знам, че не е нов стил, пошгувах се, напоследък все такива гледки, та за това. На времето в ОСО-то ДаскЪлЪ в кражока по стрелба ни викаше "кво ми се хвалите, по една муха не сте уцелили още", явно тоз стил е замислен отдавна:no:. Не е за нашия форум ама, ловец...
  14. Lidkin

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Мишените са Отлични! Не се е завъртяла муха там, с таз стрелба, нямаше да и прости:rambo:. Аз лично чакам да се по затопли и слагам бялото листче на 50м, цопвам малко мед, ако не стане с мед:stop:, малко л.... о и ги почваммм. Това с мухата май се очертава нов стил стрелба:no:. Подвижни мишени...
  15. Lidkin

    Регионална група Ловеч & Троян

    Готово, ще драскаме и предварително:rambo:
  16. Lidkin

    Регионална група Ловеч & Троян

    И още малко, че се пропуснах :lol::cheers:
  17. Lidkin

    Пушка между 500-600 лева

    Колега, няколко колеги ти намекнаха, че Leapers-a от Ali-то е менте, но като ти чета постовете, май си се навил да е менте. Аз съм имал и двата варианта и ти потвърждавам, че от Ali-то е менте. Бистротата е различна и не само. При мен имаше и уж Leapers от Ali-то с крива скала. Оригиналния има...
  18. Lidkin

    Kral Arms

    Спокойно, няма как да се разочаровам;). Имах запитване за групираноста на лайнера и това беше първата му група, а мухата е просто късмет. Качих мишената и малко да развеселя обстановката. Нямам такива амбиции за хвалба с мишени за това и рядко качвам снимки на стрелба, въпреки, че стрелям почти...
  19. Lidkin

    Kral Arms

    Не бях се сетил за този филм:no:, ама тук сцената беше по кървава:lol:, все пак мухата си беше голяма, мъжки мУх:lol: Благодаря за комплимента:cheers:
  20. Lidkin

    Kral Arms

    Рискувам да пусна снимка на първата мишена:-[, но с молба да не ме почнете с.... Правя аз първата проба на мишена 5-6 изстрела(15м) за прострелка на оптиката (MTC Viper PRO Tac 5-30×50) и се случи чудоооо. Местя мишената на 50м и пускам аз 1-ви, пускам 2-ри, 3-ти, 4-ти изтрел и каца муха на...
Нагоре