Резултати от Търсенето

  1. M

    Покана за състезание по бенчрест 22LR BR50 на 31.10.2015 в Бургас

    Може би трябва да се отвори нова тема, но да напиша, че на 21.11.2015г. отново на "Капчето" Бургас ще се проведе състезание по правилата и условията на това. Който желае да заповяда!
  2. M

    Недоволни или измамени

    Леле..... много се извинявам на колегата! То на снимката се вижда ............ най в дясно кутийката е 1,03 гр. Понеже не съм стрелял доста отдавна мислех, че са ми останали само 1,175 гр. Не би трябвало да има други такива. Колега ivan_v виж и пиши какви чашки съм ти пратил?
  3. M

    Недоволни или измамени

    Сега реших да направя малко сметки и какво се оказа: 515 грама чисто тегло 449 броя чашки след преброяване =1,147 грама. Понеже докато се занимавах с ВО сортирах всички чашки, такова ниско тегло няма! Теглата варират в диапазон 1,160 - 1,190 грама, като най-масови са в диапазона 1,174 до 1,184...
  4. M

    Недоволни или измамени

    Здрасти колега, Чашките съм ти ги пратил така както съм ги и получил от колегата peko! Няколко кутийки съм ги изстрелял, другите (твоите) ги обявих за продажба. Както се вижда на снимката от обявата 2х4 кутийки са с найлончето. Гарантирам, че нищо не съм пипал! Най-малко е смешно! Ако...
  5. M

    Мишени които ни радват

    Ники, Ми ти скоро ще минеш Дядо Данчо по резултати! Но ....... Дядо Данчо може повече!!!
  6. M

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Така изглеждат при мен чашките JCB 1,175 в калибър 5,53. В 5,52 тези чеплъци ги няма, но разлика в точността няма. С теглени чашки винаги групите са по-добри!!! Пробвано и доказано многократно.
  7. M

    БУЛПАП

    Юлиан вложи много време и усилия по тази пушка. Освен булпап приклада е преработена изцяло ударната група и в момента стреля със 170J в калибър 6,35. Проектилите си ги лее сам. Евала му правя за търпението! Надали ще иска да се раздели с нея.
  8. M

    БУЛПАП

    Браво Юлиански! А за оптиката нищо не казваш! Много добре се е получило, но ще трябва да го проверим на "живо". Май няма друг да е правил Суматра на булпап в световен мащаб!
  9. M

    Общи дискусии

    P.C. Ако утре Ви останат пържоли, донеси малко и на мен! И да не забравиш да питаш Николай как се стреля в силен вятър! :cheers:
  10. M

    Общи дискусии

    Рашко, нямам връзка с интернет и не мога да прочета какво ми пишеш тук! ;D
  11. M

    Общи дискусии

    Абе Рашко, вземи се ожени! Така хобитата ще ти станът с едно по-малко и ще имаш повече време за стрелба! ;D :cheers:
  12. M

    Общи дискусии

    Недей така Дядо Данчо, че се разтреперих целия! А в неделя го дават сняг и отрицателни температури! Идва моето време.
  13. M

    Общи дискусии

    Пу да се невиди! А пък аз с тез домашни .....
  14. M

    Общи дискусии

    Не бе Ники! Писахме си домашните дето ни ги даде Дядо Данчо. :cheers:
  15. M

    ВСИЧКО ЗА БЕНЧРЕСТА - стойки, маси, мишени, правила и др. свързано с темата.

    Re: ВСИЧКО ЗА БЕНЧРЕСТА - стойки, маси, мишени, правила и Имаше подобни маси във ВИПа и не бяха особено скъпи. Пробвал съм от техните и са удобни. Пренасянето също е лесно.
  16. M

    Общи дискусии

    Браво на Дядо Данчо, че ни научи на някои работи! Но малко се разсеяхме с темата "Дестилация на алкохол и отлежаване в дъбови бъчви" и темата за "Стрелба от маса" остана на второ място. Но класата си е класа! Дядо Данчо може много! И го доказа (или щеше да го докаже точно не помня ....). :cheers:
  17. M

    Общи дискусии

    Ники, а ти ще идваш ли? ;D
  18. M

    Общи дискусии

    Последно утре или в неделя? Или може би от утре?
  19. M

    Общи дискусии

    Аз ще дойда! И да не си забравите ПУШКИТЕ!
  20. M

    Общи дискусии

    Ники, какво значи "стрелбата беше успешна"? Това не може да е мишена на Дядо Данчо! Дядо Данчо може повече!!! С пожелание за весело прекарване на Новогодишната нощ! Много радости през новата 2014 година! И Дядо Данчо да организира едни стрелби (ядене и пиене) още в началото на годината!
Нагоре