Резултати от Търсенето

  1. Броневак

    Добричка група

    А можеш ли да направиш снимки на твоето изпълнение и да ги постнеш тук или на лични? Искам да видя, какво ще ми трябва освен самия накрайник. Бутилката е нова, 2020 година произведена.
  2. Броневак

    Добричка група

    Здравейте, колеги! Взех си ПЦП пушка и бутилка, но нямам накрайника за зареждане на метан. Ходих да търся накрайник и ми казаха 60 лв./бр. Та искам да видя готово изпълнение преди да го закупя. И въобще пълнят ли такива бутилки с метан все още? Ако някой има възможност да покаже неговата...
  3. Броневак

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колеги, да ви питам такава водолазна бутилка ще ме свърши ли работа за пцп - бутилка за гмуркане 12л, 230 бара, марка Roth? Обем 12 литра. Сертифициран кран, 230 бара. Няколко начина на използване Двоен кран + DIN/INT адаптер. Цена 405 лв. Или това от мундилара е по-добра оферта...
  4. Броневак

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    В кой от двата магазина mundilar или db-schietsport? А някой има ли отзиви от тоя https://www.versandhaus-schneider.de/? Доста евтино продават сякаш. Или просто в цената не е включено ДДС.
  5. Броневак

    Добричка група

    КПП-та няма на пътя за Победа и Козлодуйци така, че има вариянти да се заобиколят.
  6. Броневак

    Добричка група

    Прегледах вариянтите, които написа xpresident и попаднах на едно ревю, където много похвалиха Вайраух 35 . Погледнах и цената, и ми хареса, че за тея пари ще мога да взема оптика още от самото начало, а не да събирам още пари. Та засега се спирам на тая. Ще гледам и ще чета още. Ще потърся из...
  7. Броневак

    Добричка група

    Тази тема не е моя аз просто се включих. Иначе за тая Диана с пластмасите и аз бях скептично настроен, ама си викам може да са излишни тревоги. В началото и аз започнах да гледам ПСП, ама като видях пушките колко струват и, че трябват допълнителни финанси за бутилки и станции за пълнене, и място...
  8. Броневак

    Добричка група

    Здравейте! Нов съм във форума, както си личи по номера на публикациите ми :). Мисля да си взема и аз някаква пушчица, но ми се иска да говоря преди това с някой и да сподели малко инфо на патро оки както се казва. И, ако може да видя и пипна на живо някой модел, евентуално и да изстрелям 1-2...
Нагоре