Резултати от Търсенето

  1. Stanley 2

    Тема за домашните любимци

    По тоя повод тамън разглеждах булдозите на Бенджамин и Хатсанските Херкулес Були...
  2. Stanley 2

    Тема за домашните любимци

    Дай на лично Аа
  3. Stanley 2

    Тема за домашните любимци

    Ще преместя темата в общи дискусии май не и е мястото тук Админите могат да помогнат.
  4. Stanley 2

    Тема за домашните любимци

    Който не ми вярва да пише дете ухапано от немска овчарка Горна Баня в Гугъл Случката е от 25 ти т.м. Пробвах два адвоката но и двата говорят противоположни неща и просто недоумявам .. Така че ако някой знае ДОБЪР адвокат в София по тези въпроси ще съм му благодарен
  5. Stanley 2

    Тема за домашните любимци

    Здравейте пак не съм влизал във форума от няколко дена. Благодаря на всички. Детето и кучето физически са добре ..Раните ще минат Повече ме притеснява е че като види по голямо куче Гошко почва да заеква и го е много страх..Сега се борим с това Вижте ние с жената не сме първа младост ..близо сме...
  6. Stanley 2

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Тези ги имам от 1998г Купих ги от Толедо.
  7. Stanley 2

    Тема за домашните любимци

    За съжаление моят син и моят домашен любимец бяха нападнати от домашна немска овчарка която е била оставена да се разхожда от двора на улица в Горна Баня. Преди и след снимки
  8. Stanley 2

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Браво не знам къде си прехвърлял пушката ама НЕ пробвай в 1во РПУ София там законите ги измисля някаква вуйна по телефона После ти слагат уведомлението на масата и подписваш на тяхна бланка че ..няма да продаваш ...Ако не разпишеш няма уведомление Това означава автоматично че си прехвърлил срока...
  9. Stanley 2

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Правилно братле но ме върнаха и от 6то РпУ щото адреса ми по л. карта бил в района на 1во РПУ ....Вече смених адресната си регистрация и л.к. на адреса на къщата в Горна Баня за да мога да ида в 6то и да искам Пре регистрация на ВО... Егати кръга за пушките се получава Какво значение в кое РПУ...
  10. Stanley 2

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    1-во РПУ София днес служба КОС отидох да си взема писмата за уведомление .Преди да ми ги даде полицаят ме накара да се подпиша на тяхната бланка че съм уведомен че нямам право да продавам ВО пушките, става въпрос за 2 бр пушки над 24 джаула Казах му че няма такова изискване в закона и последната...
  11. Stanley 2

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Не няма да се махна от форума заради четирима от вас хейтърчета Гледам че се опитвате да затрупвате с една купчина .........всичко което пиша Пишете си .. Доколкото до "жената" тя е служител в КОС към първо районно ..Тъпо е да се правиш на умен толкова елементарно и да се опитваш да дразниш ...
  12. Stanley 2

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Говедо FAC ще си купиш кога имаш разрешително в УК ..Коментирай темата тъпако щото не касае само мене КАСАЕ ВСИЧКИ Мен не ми бери грижата ..
  13. Stanley 2

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Колеги днес една госпожа от 1во Районно София ми се обади и ми каза че ВО според последното изменение от закона не можело да се купува от частно лице ??? Можело само да се наследява ??? Можело да се КУПИ от магазина САМО !!! Какво става можете ли да коментирате едната пушка ми е договор за...
  14. Stanley 2

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Браво, адмирации за това която направи колега ! Малко биха го направили
  15. Stanley 2

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Съжалявам колеги моята може и да не е най голяма ама е най зъбата . Снимката е от Куба 2010 и е на баракуда. Някъде по хард дисковете е оригинала тази е преснимана от снимка
  16. Stanley 2

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Хаха върнете най първият кадър и задръжте ще видите гола китайка която се преоблича
  17. Stanley 2

    Тема за домашните любимци

    Рошко- бижон фризе уникален добряк но страшна аларма
  18. Stanley 2

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Едни руснаците са се заели сериозно да разрушат новият АК 12...почти успяха след 680 изстрела на автоматична стрелба. Няма такова оръжие в света !
  19. Stanley 2

    Hatsan Flash PCP

    Здравей искам да те питам нещо Сина ми има вектис вече му отряза и изхвърли грозния и квадратен мъзъл брейк и му сложи модератор Като гледам но не мога да преценя но по външен вид и основна механика е като флаш с изключение на зареждането Има за флаш алтрос и хюма регулатори Въпроса е ще стане...
  20. Stanley 2

    Недоволни или измамени

    Хубаво имай си я !
Нагоре