Резултати от Търсенето

  1. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Желая успехи на всички участници във форума във което и да е начинание. На субекта apapazov: етикета не ми е бил сила никога. Мисля че е по подходящ за дами
  2. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Няма грижи. Когато сам се оправя човек е по-сладко. Да ви кажа със четене си изкарвам хляба и ще кажа че не е лошо за всеки да прочете една книга още. Лошо е че повечето хора ги е страх да четат. Щото може да научат нещо. Други пък четат но само на места където инфото не е надеждно. Правилно че...
  3. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Уважавам възрастните хора. Знаеш приказката за зърното и тоя дето искал да изколи старите хора. Но и възрастните хора трябва да мнението на младите. Може да сме млади но и ние сме чели по някоя книга
  4. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Мисля че такова разделение е имало преди много години. Но ти може да си го спомняш. В днешни дни всеки каквото си направи това е. Само трябва да знаеш че винаги има уловка. Х..я докрая и душата в рая не се прожектира вече за разлика от твойте времене
  5. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Хайде така да го кажа. Млодоста за възрастните винаги е била порок. А сега на въпроса. Предпочитам да вниквам но в други неща ако ме разбираш. А способността да "вдавам" и "вниквам" са оценени от дълеч по високи инстанции от тази. Благодаря на човека който ми пусна формата за пред КОС. Беше мн...
  6. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Нямам намерение да шия че да вдявам. Мислих че форума е за ВО и стрелба с него. Извинявам ако съм се объркал.
  7. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    В единият си пост попитах дали някой от варна ще се навие да сподели оборудването си за да си измеря скоростите през различните настройки на което никой не се отзова. Не се учудвам предвид това че съм във варна. Затова нямам надежди някой от варна да се навие да се видим че да си говорим за...
  8. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Благодаря за съвета но като питах за хронографите никой от варна не откликна. Относно използването на бутилки и оборудване няма нужда. Оправям се сам за момента доста добре. Накрая ще си измеря резбите и ще си намеря стругар някъде да ги изработи. Идеята ми беше ако има готови качествени...
  9. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Цикония казаха че нямат готовност и че бутилката за 640лв не е китайска. Ще ми трябват и преходници към пушката. Кажете от къде се намират качествени? По-дълъг маркуч преходник от бутилката към него и към накрайника на fx Ясно е че комплектите за фреон не стават заради налягането Благодаря...
  10. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Не съм я свършил защото трябваше да се обадят. Сега като се обадят ще има за какво да питам. Ако не звъннат аз ще звънна утре и ще повдигна въпроса. Благодаря за съветите.
  11. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Стигам до плащане и ми изписва че не се праща до България. Не съм пробвал в китайски сайтове щото им нямам вяра. Чух се с хората от цикония. Утре ще ми направят бутилка. Чакам да се обадят да кажат имат ли накрайници и съм патрон. 6л бутилка с редуктор ще ми дойде към 600 лв. Започвам така пък...
  12. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Благодаря за съвета. Ще звънна да кажат как става и евентуално от утре съм с бутилка. И все пак компресора ми стои в мислите. Стъпка по стъпка ще поживея първо с бутилката пък за компресор ще мисля по-нататък. И без това където и да питам все е греда доставката до бг.
  13. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Къде ги пълните тези бутилки? Освен в мола във варна другаде къде? Аз тръгнах по пътеката с бутилката но като се стигна до пълненето и ударих греда. Сега учим с малкия но след 1 час ще имам време да се разходя. Кажете къде да взема и да заредя бутилка и отивам. Говорим за Варна Ако трябва да...
  14. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    И на мен ми звучи добре с бутилка НО скоро моловете няма да се отварят и пълненето става проблем. Това компресорче е 7кг. Заема по малко място от бутилка и пълня навсякъде. Цената е 200 кинта повече но пък го закачам на колата и пълня когато си искам. Бутилката като и падне налягането game over...
  15. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    В неделя опитах да измеря с хроно за еърсофт. Нищо не хвана. Уж го даваха до 800 м/с да мери но не се получи. Беше тип тунелно. Слагаш в отвора и стреляш. Сега разбрах че такова нещо не се купува без да се пробва. Бих 70 км път за нищо. Иначе бяха сигурни идвай ще стане. Иначе дрийма имам...
  16. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    2 процента са си отклонение. Тоест експлоатационно и той е доста зависим. Тогава трябва да взема предвид устройството на Митака от форума. Имате ли наблюдения едното спрямо другото устройство как се представят?
  17. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Не намерих нищо за fx хроно в темите. В пирамида има доста смесени мнения точно свързани с експлоатацията. Имаше оплакване че паднат ли батериите под 50 процента все едно го няма. Монтажа са го решили с последния вариант. Фиксира се за цевта. За хрони м1 не намерих нищо крайно като мнение. Във...
  18. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    И аз натам клоня. Дават му точност 99.5 процента.
  19. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Здравейте отново. Никой не откликна на молбата за измерванията и започнах проучване на възможностите пред мен. Вниманието ми превлякоха едно решение на FX работещо на принципа на доплеровият ефект демек радар а другото е на една емериканска компания chrony m1 master. Дали ще се намери човек с...
  20. ts.dimitrov82

    Мнение за първа въздушна пушка.

    За тези като мен които за първи път ще се сблъскват с този тип пушки и подобни формалности мисля че е най добре да не се правим на мн умни пред органите на реда. Хората понатрупали опит с хобито се чувстват уверени но тези които все още питаме в тема за първа пушка явно нямаме тая увереност и...
Нагоре