Резултати от Търсенето

  1. I

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Май,май на там отиват нещата!
  2. I

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Новата придобивка HATSAN PILEDRIVER 50cal. 1090J 300 бара работно налягане,при покупката пушката беше заредена на 250 бара а не на 300 може би поради съображение за сигурност, както и да е при 250 бара първият изстрел с 13,5 гр. проектил през хронограф отчете 300м/с предстои проба на 300 бара...
  3. I

    Добричка група

    Някой за тази Неделя да постреляме???
  4. I

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Кофти вятър днес,но явно на тежкият проектил не му пука много!?
  5. I

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Неее,това е старият колега!
  6. I

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Така,до тук мисля,че горе-долу се справих!? Това е първата пушка която отварям,ако беше чужда нямаше да се хвана,но понеже си е моя и най- вече е евтина реших да се пробвам! Това няма как да се случи при ПЦП,там не пипам,има си хора за това!Та въпросът ми е: С КАКВО ДА НАМАЖА НОВИЯТ МАНШЕТ????
  7. I

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Hatsan Hercules Bully 45 cal. оптика 3х9х40 разстояние 70 метра
  8. I

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте колеги, някой може ли да даде информация дали работят, или ако не, кога ще работят, хората които зареждат бутилки със сгъстен въздух в мола? Благодаря предварително!
  9. I

    Снимки на вашите пушки

    б Ташаклийските пушки моментално стават сувенири!!!
  10. I

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит празник на дамите във форума! С пожелание за здраве, щастие, и повече усмивки!
  11. I

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит имен ден на именниците! С пожелание за здраве, щастие и много нови попълнения в касите! Весел празник!
  12. I

    Добричка група

    Здравейте група! От скоро съм във форума и се радвам, че открих и други хора от Добрич, които споделят страстта към ВО! Тъй, като не познавам никой, искам да попитам очаква ли се скоро да правите сбирка да постреляме и, ако да кога и къде! Благодаря Ви!
  13. I

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Никакъв проблем,до 2 дни ще пристигнат проектилите на Наско и когато това е вече факт,ще кача снимки!!!
  14. I

    Снимки на вашите пушки

    Колекцийка
  15. I

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Пушката е hatsan hercules bully 45 калибър,намесата и благодарностите са на " Gadnqra" до неговата намеса,аз дори и не съм си мечтал че това пушкало крие такъв потенциал,ако не беше той най-вероятно нямаше и да разбера,уважавам хора които са наясно какво правят,а той определено е от тези...
Нагоре