Резултати от Търсенето

  1. Krasikam4o

    Effecto

    Същото е , това имах предвид. Само , че не натягам , а го отхлабвам и се вдига мощността, явно заради по-големия ход на ударника и инерционните сили.
  2. Krasikam4o

    Effecto

    Имат винт на самия ударник , който се регулира. На моята пушка навих няколко оборота и се вдигна мощността от 42 на 55 J, без да се налага да пипам регулатора. Под навиване на няколко оборота имам предвид да се скъси , не да го удължаваш, предполагам по-голямата инерционна сила , отваря бойния...
  3. Krasikam4o

    Effecto

    Еднакво е всичко в механиката . Мислех , че регулатора е настроен на различно налягане , но размених цилиндрите и е същата работа .
  4. Krasikam4o

    Effecto

    Зеон слъг JSB 1.645 / 5.5 Shot count: 10 Low: 220 Hi: 226 Avg: 222 STD Dev: 2.0 Spread: 6.0 23.04.23 г. 17:03:50 ч.,226 23.04.23 г. 17:04:19 ч.,220 23.04.23 г. 17:04:29 ч.,225 23.04.23 г. 17:04:37 ч.,224 23.04.23 г. 17:04:45 ч.,221 23.04.23 г. 17:04:56 ч.,220 23.04.23 г. 17:05:08 ч.,221...
  5. Krasikam4o

    Effecto

    Рядко ползвам слъгове , цената не ми допада . С Зеона не съм пробвал как ще е със слъговете , но сега ще отида да се забавлявам. Ще мерна и скоростите пак.
  6. Krasikam4o

    Effecto

    5.5. Възможно ли е от цевите да има такава разлика , на PX4 е полигонална , на Зеона не е
  7. Krasikam4o

    Effecto

    Имам Зеон закупен от Дончо Иванов . С регулатор на 120 бара , стреля 1.175 с 260-265 м/с. Другото ми Ефекто PX4 с същото налягане на редуктора и същата механика и пружини стреля с 290-295 м/с, което е необяснимо за мен.
  8. Krasikam4o

    Заглушител (moderator, supressor)

    Колега , от китайските "горивни филтри " наистина не са съосни с цевта. Дали е заради преходника или самата резба на китайчето е виновна , не мога да кажа , но с два милиметра над калибъра е раздупчен изхода и при стрелба удря отстрани .
  9. Krasikam4o

    AGN Technology - VULCAN

    Редуктор ли е това?
  10. Krasikam4o

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Случиха се нещата . Подготвена е за изпращане вече. Спокоен съм и чакам с нетърпение.
  11. Krasikam4o

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Благодаря ! Аз понеже съм припрян и търся начини , поръчах през приятел от тук https://www.arms24.com/nikko-stirling-diamond-long-range-4-16x50-zielfernrohr . И всичко беше наред , докато ми се обади и каза , че искат разрешително за оръжие . Сега съм изпратил разрешителното ми за КБО , с което...
  12. Krasikam4o

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    https://www.armadapontica.com/bg-product-details-98.html И това ми допада , но няма наличности . Мнение на някой с такава , пък ще се обаждам да видя дали ще има внос скоро .
  13. Krasikam4o

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Проблема е , че няма как да погледна през тях преди покупката , ще се купуват онлайн.
  14. Krasikam4o

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги ! Моля препоръчайте оптика за една от въздушните ми пушчици , задължително втора фокална , с приближение 3-12 или 4-16 , стрелям на не повече от 60 метра и смятам , че това приближение ми е напълно достатъчно . Иска ми се да е 30 мм тубус , Сега ползвам една 3-9/40 Панамакс на...
  15. Krasikam4o

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    какъв е начина на обработка , доста корав метал е ?
  16. Krasikam4o

    Хронографи и софтуер за тях.

    Здравейте , колеги . Имам приблеми с един хронограф , при опит за измерване на скоростта изписва Error. Преди го правеше доста рядко , но напоследък не мога да измеря нищо . При тест със сачма да я пусна през датчиците един два пъти показва , после пак изключва .Ако има някой запознат с проблема...
  17. Krasikam4o

    Kral Arms

    https://www.isd-bg.com/ 159 лв беше цената , след като казах , че съм член на форума ми направиха отстъпка 10%.
  18. Krasikam4o

    Kral Arms

    Благодаря , ще разгледам .
  19. Krasikam4o

    Kral Arms

    Благодаря много за информацията.
Нагоре